lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  E1  (Vostrá Lucie)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

ANJ (anj1) Sd

ZEM
Dh

DEJ
Sm

ČJL
Pe

CHE
Kr

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

     

NEJ (nej1) Kos (O3)

NEJ (nej3) An (E3)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

 
Ú
t

 

IT (s1)
Mr
(VT4m)

ČJL
Pe

MAT
Op

ANJ (anj1) Sd

IT (s2)
Mr
(VT4m)

FYZ
Mr

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

   

NEJ (nej1) Kos (S2)

NEJ (nej3) An (O1)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

 
S
t

 

EKO
Vo

ČJL
Pe

ANJ (anj2)
Su

DEJ
Sm

MAT
Op

CHE
Kr

FYZ
Mr

     

NEJ (nej2)
Kos
(O1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
Č
t

 

PEK
Ur
(VT1v)

MAT
Op

BIO
KN

EKO
Vo

EKO
Vo

ANJ (anj2)
Su

ANJ (anj1) Sd

     

NEJ (nej1) Kos (E4)

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

NEJ (nej3) An (S4)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
 

 
P
á

 

FYZ
Mr

PEK
Ur
(VT1v)

ANJ (anj2)
Su

MAT
Op

BIO
KN

ZEM
Dh

IT
Mr
(VT1v)

     

NEJ (nej2)
Kos
(O1)

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  E1  (Vostrá Lucie)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

ANJ (anj1) Sd

ZEM
Dh

DEJ
Sm

ČJL
Pe

CHE
Kr

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

     

NEJ (nej1) Kos (O3)

NEJ (nej3) An (E3)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

 
Ú
t

 

IT (s1)
Mr
(VT4m)

ČJL
Pe

MAT
Op

ANJ (anj1) Sd

IT (s2)
Mr
(VT4m)

FYZ
Mr

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

   

NEJ (nej1) Kos (S2)

NEJ (nej3) An (O1)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

 
S
t

 

EKO
Vo

ČJL
Pe

ANJ (anj2)
Su

DEJ
Sm

MAT
Op

CHE
Kr

FYZ
Mr

     

NEJ (nej2)
Kos
(O1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
Č
t

 

PEK
Ur
(VT1v)

MAT
Op

BIO
KN

EKO
Vo

EKO
Vo

ANJ (anj2)
Su

ANJ (anj1) Sd

     

NEJ (nej1) Kos (E4)

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

NEJ (nej3) An (S4)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
 

 
P
á

 

FYZ
Mr

PEK
Ur
(VT1v)

ANJ (anj2)
Su

MAT
Op

BIO
KN

ZEM
Dh

IT
Mr
(VT1v)

     

NEJ (nej2)
Kos
(O1)

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  E2  (Suková Kateřina)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

CHE
Kr

IT (s1)
Sk
(VT4m)

IT (s2)
Sk
(VT4m)

ČJL
Pt

NEJ (nej1)
Kos

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

     

NEJ (nej3)
An
(02)

ANJ (anj1)
Su

RUJ (ruj1)
Dh
(T2)

 
Ú
t

 

EKO
Vo

MAT

FYZ
Km

OBN
Sp

PEK
Ur
(VT1v)

ANJ (anj2)
Su

ANJ (anj1) Su (O1)

     

NEJ (nej1) Kos (E1)

NEJ (nej2)
Kos
(208)

NEJ (nej3) An

RUJ (ruj1) Dh (02)

RUJ (ruj2)
Dh
(E3)

 
 

 
S
t

 

ANJ (anj2)
Su

DEJ
Sm

BIO
Pk

CHE
Kr

MAT

PEK
Ur
(VT1v)

ČJL
Pt

     

NEJ (nej2)
Kos
(E4)

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

 
Č
t

 

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

FYZ
Km

MAT

ANJ (anj1) Su

IT
Sk
(VT1v)

EKO
Vo

     

NEJ (nej1) Kos (208)

NEJ (nej3) An (O4)

RUJ (ruj1) Dh (S4)

 
P
á

 

BIO
Pk

MAT

FYZ
Km

ČJL
Pt

ANJ (anj2)
Su

DEJ
Sm

OBN
Sp

     

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O1)

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  E2  (Suková Kateřina)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

CHE
Kr

IT (s1)
Sk
(VT4m)

IT (s2)
Sk
(VT4m)

ČJL
Pt

NEJ (nej1)
Kos

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

     

NEJ (nej3)
An
(02)

ANJ (anj1)
Su

RUJ (ruj1)
Dh
(T2)

 
Ú
t

 

EKO
Vo

MAT

FYZ
Km

OBN
Sp

PEK
Ur
(VT1v)

ANJ (anj2)
Su

ANJ (anj1) Su (O1)

     

NEJ (nej1) Kos (E1)

NEJ (nej2)
Kos
(208)

NEJ (nej3) An

RUJ (ruj1) Dh (02)

RUJ (ruj2)
Dh
(E3)

 
 

 
S
t

 

ANJ (anj2)
Su

DEJ
Sm

BIO
Pk

CHE
Kr

MAT

PEK
Ur
(VT1v)

ČJL
Pt

     

NEJ (nej2)
Kos
(E4)

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

 
Č
t

 

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

FYZ
Km

MAT

ANJ (anj1) Su

IT
Sk
(VT1v)

EKO
Vo

     

NEJ (nej1) Kos (208)

NEJ (nej3) An (O4)

RUJ (ruj1) Dh (S4)

 
P
á

 

BIO
Pk

MAT

FYZ
Km

ČJL
Pt

ANJ (anj2)
Su

DEJ
Sm

OBN
Sp

     

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O1)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  E3  (Urbánková Kamila)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

PEK
Ur
(VT1v)

FI
Ho

NEJ (Sn) An (T3)

NEJ (sn1)
Kos
(S2)

MAT
Op

UCE
Vo

ZSVs (Zs-n)
Sm

     

RUJ (sr) Kos (O4)

FRJ (sf) Nj (E2)

RUJ (sr1)
Dh
(O4)

ANJ (S1) Sch

ZSVs (zsv)
Sm

 

ANJ (S2)
Hr

 

 
Ú
t

 

NEJ (sn1)
Kos

NEJ (Sn) An (T3)

ČJL
LE

DEJ
Sm

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

OBN
Sm

 

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

RUJ (sr) Kos (02)

RUJ (sr1)
Dh
(02)

FRJ (sf) Nj (S2)

ANJ (S1) Sch

 
S
t

 

MAT
Op

UCE
Vo

OBN
Sm

EKO
Ur

IT
Ti
(VT1v)

Koj (Kj-n)
Bv
(T3)

ANJ (S2)
Hr

     

AMAT (amat)
Op

Koj (jaz)
Bv
(T3)

 
Č
t

 

UCE
Vo

NEJ (Sn) An (T3)

ČJL
LE

NEJ (sn1)
Kos
(O4)

STA
Ur

PRN
Sp

EKO
Ur

     

RUJ (sr) Kos (02)

FRJ (sf) Nj (S3)

RUJ (sr1)
Dh
(T2)

ANJ (S1) Sch

 

ANJ (S2)
Hr

 

 
P
á

 

PEK
Ur
(VT1v)

ČJL
LE

MAT
Op

IT
Ti
(VT1v)

UCE
Vo

FI
Ho

       

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  E3  (Urbánková Kamila)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

PEK
Ur
(VT1v)

FI
Ho

NEJ (Sn) An (T3)

NEJ (sn1)
Kos
(S2)

MAT
Op

UCE
Vo

ZSVs (Zs-n)
Sm

     

RUJ (sr) Kos (O4)

FRJ (sf) Nj (E2)

RUJ (sr1)
Dh
(O4)

ANJ (S1) Sch

ZSVs (zsv)
Sm

 

ANJ (S2)
Hr

 

 
Ú
t

 

NEJ (sn1)
Kos

NEJ (Sn) An (T3)

ČJL
LE

DEJ
Sm

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

OBN
Sm

 

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

RUJ (sr) Kos (02)

RUJ (sr1)
Dh
(02)

FRJ (sf) Nj (S2)

ANJ (S1) Sch

 
S
t

 

MAT
Op

UCE
Vo

OBN
Sm

EKO
Ur

IT
Ti
(VT1v)

Koj (Kj-n)
Bv
(T3)

ANJ (S2)
Hr

     

AMAT (amat)
Op

Koj (jaz)
Bv
(T3)

 
Č
t

 

UCE
Vo

NEJ (Sn) An (T3)

ČJL
LE

NEJ (sn1)
Kos
(O4)

STA
Ur

PRN
Sp

EKO
Ur

     

RUJ (sr) Kos (02)

FRJ (sf) Nj (S3)

RUJ (sr1)
Dh
(T2)

ANJ (S1) Sch

 

ANJ (S2)
Hr

 

 
P
á

 

PEK
Ur
(VT1v)

ČJL
LE

MAT
Op

IT
Ti
(VT1v)

UCE
Vo

FI
Ho

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  E4  (Horáčková Alice)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

FI
Ho

FR (S1f)
Nj

MAT
Op

STA
Ur
(VT1v)

EKO
Ho

RUJ (S1r)
Kos
(E2)

IT (S1)
Sk
(VT1v)

     

NEJ (S1n1)
An

IT (S2)
Ti
(VT4m)

 
Ú
t

 

UCE
Ur

ANJ (S1a)
Su

RUJ (S1r)
Kos

ČJL
LE

MAT
Op

PEK
Ho
(VT1v)

PRN
Sp
(VT1v)

     

FR (S1f)
Nj
(O4)

ANJ (S2a)
Sd
(O1)

NEJ (S1n1)
An
(S2)

 
S
t

 

IT (S1)
Sk
(VT1v)

Koj (jaz2)
Su

UCE
Ur

OBN
Sp

ANJ (S1a)
Su

ČJL
LE

PRN
Sp

     

IT (S2)
Ti
(VT4m)

Koj (Kon7)
Su

ANJ (S2a)
Sd
(E3)

 
Č
t

 

FI
Ho

UCE
Ur

FR (S1f)
Nj
(O1)

MAT
Op

AMA (mat) (T4)

NEJ (S1n1)
An

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

Koj (jaz1) Sch

ZSVs (Zsn)
Sm

AMA (Mn) (T4)

Koj (Kon4) Sch

ZSVs (zsv)
Sm

 
 

 
P
á

 

EKO
Ho

ANJ (S1a)
Su
(E1)

OBN
Sp

UCE
Ur

PRN
Sp

ČJL
LE

RUJ (S1r)
Kos

     

ANJ (S2a)
Sd

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  E4  (Horáčková Alice)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

FI
Ho

FR (S1f)
Nj

MAT
Op

STA
Ur
(VT1v)

EKO
Ho

RUJ (S1r)
Kos
(E2)

IT (S1)
Sk
(VT1v)

     

NEJ (S1n1)
An

IT (S2)
Ti
(VT4m)

 
Ú
t

 

UCE
Ur

ANJ (S1a)
Su

RUJ (S1r)
Kos

ČJL
LE

MAT
Op

PEK
Ho
(VT1v)

PRN
Sp
(VT1v)

     

FR (S1f)
Nj
(O4)

ANJ (S2a)
Sd
(O1)

NEJ (S1n1)
An
(S2)

 
S
t

 

IT (S1)
Sk
(VT1v)

Koj (jaz2)
Su

UCE
Ur

OBN
Sp

ANJ (S1a)
Su

ČJL
LE

PRN
Sp

     

IT (S2)
Ti
(VT4m)

Koj (Kon7)
Su

ANJ (S2a)
Sd
(E3)

 
Č
t

 

FI
Ho

UCE
Ur

FR (S1f)
Nj
(O1)

MAT
Op

AMA (mat) (T4)

NEJ (S1n1)
An

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

Koj (jaz1) Sch

ZSVs (Zsn)
Sm

AMA (Mn) (T4)

Koj (Kon4) Sch

ZSVs (zsv)
Sm

 
 

 
P
á

 

EKO
Ho

ANJ (S1a)
Su
(E1)

OBN
Sp

UCE
Ur

PRN
Sp

ČJL
LE

RUJ (S1r)
Kos

     

ANJ (S2a)
Sd

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  O1  (Sekerková Svatava)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

ANJ (anj2) Su

EKO
Vo

FYZ
Kr

ČJL
LE

MAT
Sk

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

     

NEJ (nej1) Kos (O3)

NEJ (nej3) An (E3)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

 
Ú
t

 

ANJ (anj2)
Su

PEK
Ho
(VT1v)

EKO
Vo

NEJ (nej1)
Kos
(S2)

ZEM
Dh

IT (S2)
Hs
(VT4m)

IT (S1)
Hs
(VT4m)

     

NEJ (nej3)
An

RUJ (ruj1)
Dh
(T1)

 
S
t

 

CHE
Kr

ČJL
LE

ANJ (anj1)
Bv
(S2)

MAT
Sk

FYZ
Kr

OBN
Sp

IT
Hs
(VT1v)

     

NEJ (nej2)
Kos

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
Č
t

 

ZEM
Dh

EKO
Vo

PEK
Ho
(VT1v)

OBN
Sp

MAT
Sk

ANJ (anj1)
Bv

ANJ (anj2) Su

     

NEJ (nej1) Kos (E4)

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

NEJ (nej3) An (S4)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
 

 
P
á

 

ČJL
LE

BIO
Pk

ANJ (anj1)
Bv
(O3)

EKO
Vo

PEK
Ho
(VT1v)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

     

NEJ (nej2)
Kos

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  O1  (Sekerková Svatava)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

ANJ (anj2) Su

EKO
Vo

FYZ
Kr

ČJL
LE

MAT
Sk

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

     

NEJ (nej1) Kos (O3)

NEJ (nej3) An (E3)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

 
Ú
t

 

ANJ (anj2)
Su

PEK
Ho
(VT1v)

EKO
Vo

NEJ (nej1)
Kos
(S2)

ZEM
Dh

IT (S2)
Hs
(VT4m)

IT (S1)
Hs
(VT4m)

     

NEJ (nej3)
An

RUJ (ruj1)
Dh
(T1)

 
S
t

 

CHE
Kr

ČJL
LE

ANJ (anj1)
Bv
(S2)

MAT
Sk

FYZ
Kr

OBN
Sp

IT
Hs
(VT1v)

     

NEJ (nej2)
Kos

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
Č
t

 

ZEM
Dh

EKO
Vo

PEK
Ho
(VT1v)

OBN
Sp

MAT
Sk

ANJ (anj1)
Bv

ANJ (anj2) Su

     

NEJ (nej1) Kos (E4)

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

NEJ (nej3) An (S4)

RUJ (ruj1) Dh (T1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
 

 
P
á

 

ČJL
LE

BIO
Pk

ANJ (anj1)
Bv
(O3)

EKO
Vo

PEK
Ho
(VT1v)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

     

NEJ (nej2)
Kos

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  O2  (Lexová Naděžda)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

ČJL
LE

PEK
Se
(VT1v)

EKO
Vo

IT (s2)
Ti
(VT4m)

ANJ (anj1) Hr (O4)

IT (s1)
Ti
(VT4m)

 

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

 

NEJ (nej1) Kos (E2)

NEJ (nej3) An

RUJ (ruj1) Dh (T2)

 
Ú
t

 

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

FI
Ho

UCE
Ši

MAT
Sk

ANJ (anj2)
Bv

NEJ (nej1)
Kos
(E1)

     

NEJ (nej2)
Kos
(208)

NEJ (nej3)
An
(E2)

RUJ (ruj2)
Dh
(E3)

RUJ (ruj1)
Dh

 
S
t

 

NEJ (nej2)
Kos
(E4)

ANJ (anj1)
Hr

UCE
Ši

ČJL
LE

OBN
LE

DEJ
Sm

STA
Ur

     

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

ANJ (anj2)
Bv
(T1)

 
Č
t

 

MAT
Sk

IT
Ti
(VT1v)

UCE
Ši

ČJL
LE

ANJ (anj1) Hr

EKO
Vo

PEK
Se
(VT1v)

     

NEJ (nej1) Kos (208)

NEJ (nej3) An (O4)

RUJ (ruj1) Dh (S4)

 
P
á

 

DEJ
Sm

MAT
Sk

OBN
LE

FI
Ho

ANJ (anj2)
Bv

EKO
Vo

       

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O1)

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  O2  (Lexová Naděžda)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

ČJL
LE

PEK
Se
(VT1v)

EKO
Vo

IT (s2)
Ti
(VT4m)

ANJ (anj1) Hr (O4)

IT (s1)
Ti
(VT4m)

 

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

 

NEJ (nej1) Kos (E2)

NEJ (nej3) An

RUJ (ruj1) Dh (T2)

 
Ú
t

 

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

FI
Ho

UCE
Ši

MAT
Sk

ANJ (anj2)
Bv

NEJ (nej1)
Kos
(E1)

     

NEJ (nej2)
Kos
(208)

NEJ (nej3)
An
(E2)

RUJ (ruj2)
Dh
(E3)

RUJ (ruj1)
Dh

 
S
t

 

NEJ (nej2)
Kos
(E4)

ANJ (anj1)
Hr

UCE
Ši

ČJL
LE

OBN
LE

DEJ
Sm

STA
Ur

     

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

ANJ (anj2)
Bv
(T1)

 
Č
t

 

MAT
Sk

IT
Ti
(VT1v)

UCE
Ši

ČJL
LE

ANJ (anj1) Hr

EKO
Vo

PEK
Se
(VT1v)

     

NEJ (nej1) Kos (208)

NEJ (nej3) An (O4)

RUJ (ruj1) Dh (S4)

 
P
á

 

DEJ
Sm

MAT
Sk

OBN
LE

FI
Ho

ANJ (anj2)
Bv

EKO
Vo

       

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O1)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  O3  (Segmüllerová Renata)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

NEJ (Sn) An (T3)

NEJ (Sn1)
Kos
(S2)

OBN
Sm

UCE
Ur

FI
Ur

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

 

RUJ (Sr) Kos (O4)

FRJ (Sf) Nj (E2)

RUJ (Sr1)
Dh
(O4)

ANJ (S1) Bv

 

ANJ (S2)
Bv

 

 
Ú
t

 

NEJ (Sn1)
Kos
(E3)

NEJ (Sn) An (T3)

PEK
Se
(VT1v)

STA
Ur
(VT1v)

MAT
Ti

UCE
Ur

ČJL
Pt

     

RUJ (Sr) Kos (02)

RUJ (Sr1)
Dh
(02)

FRJ (Sf) Nj (S2)

ANJ (S1) Bv

ANJ (S2)
Bv

 
 

 
S
t

 

 

PRA
Sp
(mim)

PRA
Sp
(mim)

             

 
Č
t

 

ČJL
Pt

NEJ (Sn) An (T3)

MAT
Ti

NEJ (Sn1)
Kos
(O4)

EKO
Ho

 

PRN
Sp

PEK
Se
(VT1v)

   

RUJ (Sr) Kos (02)

FRJ (Sf) Nj (S3)

RUJ (Sr1)
Dh
(T2)

ANJ (S1) Bv

 

ANJ (S2)
Bv

 

 
P
á

 

PRA
Sp

OBN
Sm

IT
Ti
(VT1v)

PRN
Sp

UCE
Ur

FI
Ur

       

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  O3  (Segmüllerová Renata)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

NEJ (Sn) An (T3)

NEJ (Sn1)
Kos
(S2)

OBN
Sm

UCE
Ur

FI
Ur

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

 

RUJ (Sr) Kos (O4)

FRJ (Sf) Nj (E2)

RUJ (Sr1)
Dh
(O4)

ANJ (S1) Bv

 

ANJ (S2)
Bv

 

 
Ú
t

 

NEJ (Sn1)
Kos
(E3)

NEJ (Sn) An (T3)

PEK
Se
(VT1v)

STA
Ur
(VT1v)

MAT
Ti

UCE
Ur

ČJL
Pt

     

RUJ (Sr) Kos (02)

RUJ (Sr1)
Dh
(02)

FRJ (Sf) Nj (S2)

ANJ (S1) Bv

ANJ (S2)
Bv

 
 

 
S
t

 

ČJL
Pt

ČJL
Pt

IT
Ti
(VT1v)

IT
Ti
(VT1v)

 

EKO
Ho

EKO
Ho

     

 
Č
t

 

ČJL
Pt

NEJ (Sn) An (T3)

MAT
Ti

NEJ (Sn1)
Kos
(O4)

EKO
Ho

 

PRN
Sp

PEK
Se
(VT1v)

   

RUJ (Sr) Kos (02)

FRJ (Sf) Nj (S3)

RUJ (Sr1)
Dh
(T2)

ANJ (S1) Bv

 

ANJ (S2)
Bv

 

 
P
á

 

 

OBN
Sm

IT
Ti
(VT1v)

PRN
Sp

UCE
Ur

FI
Ur

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  O4  (Tichá Alena)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

UCE
Vo

FR (S1f)
Nj
(E4)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

Ekos
Sp
(VT1v)

ANJ (S1a)
Su

PRA
Sp

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

 

NEJ (S1n)
An
(T4)

ANJ (S3a)
Bv
(E1)

RUJ (S1r1)
Kos

 
Ú
t

 

EKO
Ho

MAT
Ti

FR (S1f)
Nj

ANJ (S1a)
Su

NEJ (S1n)
An
(T4)

UCE
Vo

FI
Ho

PRN
Sp
(VT1v)

   

ANJ (S3a)
Bv
(O3)

RUJ (S1r1)
Kos

 
S
t

 

PRN
Sp

MAT
Ti

UCE
Vo

UCE
Vo

EKO
Ho

EKO
Ho

ČJL
LE

     

 
Č
t

 

ČJL
LE

FI
Ho

FR (S1f)
Nj
(O1)

KAj
Su
(VT1v)

IT
Ti
(VT1v)

MAT
Ti

       

NEJ (S1n)
An
(T4)

RUJ (S1r1)
Kos

 
P
á

 

UCE
Vo

FI
Ho

ZSV
Sm

ČJL
LE

ČJL
LE

PEK
Se
(VT1v)

ANJ (S1a)
Su
(02)

     

ANJ (S3a)
Bv

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  O4  (Tichá Alena)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

UCE
Vo

FR (S1f)
Nj
(E4)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

Ekos
Sp
(VT1v)

ANJ (S1a)
Su

PRN
Sp

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

 

NEJ (S1n)
An
(T4)

ANJ (S3a)
Bv
(E1)

RUJ (S1r1)
Kos

 
Ú
t

 

EKO
Ho

MAT
Ti

FR (S1f)
Nj

ANJ (S1a)
Su

NEJ (S1n)
An
(T4)

UCE
Vo

FI
Ho

PRN
Sp
(VT1v)

   

ANJ (S3a)
Bv
(O3)

RUJ (S1r1)
Kos

 
S
t

 

 

PRA
Sp
(mim)

PRA
Sp
(mim)

             

 
Č
t

 

ČJL
LE

FI
Ho

FR (S1f)
Nj
(O1)

KAj
Su
(VT1v)

IT
Ti
(VT1v)

MAT
Ti

       

NEJ (S1n)
An
(T4)

RUJ (S1r1)
Kos

 
P
á

 

UCE
Vo

FI
Ho

ZSV
Sm

ČJL
LE

MAT
Ti

PEK
Se
(VT1v)

ANJ (S1a)
Su
(02)

     

ANJ (S3a)
Bv

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  S1  (Ksandrová Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

MAT
Ti

CHE
Kr

KOC
Ks

KOC
Ks

ČJL
LE

POS
Hn

 

PRA (s1)
Pc

PRA (s1)
Pc

 

 
Ú
t

 

MAT
Ti

POS
Hn

ANJ (s1)
Sd

IT (s1)
Hs
(VT4m)

DEG
Hn

ARC
Bl

ČJL
LE

     

IT (s2)
Hs
(VT4m)

ANJ (s2)
Sch

 
S
t

 

ČJL
LE

ANJ (s2)
Sch

FYZ
Km

PRA
Pc

IT
Hs
(VT3v)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

     

ANJ (s1)
Sd
(O3)

 
Č
t

 

MAT
Ti

POS
Hn

PRA
Pc

DEJ
Sm

 

ANJ (s1)
Sd
(S4)

FYZ
Km

PRA (s2)
Pc

PRA (s2)
Pc

 

ANJ (s2)
Sch

 
P
á

 

MAT
Ti

DEG
Hn

BIO
Pk

POS
Hn

ODK
Bl

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  S1  (Ksandrová Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

MAT
Ti

CHE
Kr

KOC
Ks

KOC
Ks

ČJL
LE

POS
Hn

 

PRA (s1)
Pc

PRA (s1)
Pc

 

 
Ú
t

 

MAT
Ti

POS
Hn

ANJ (s1)
Sd

IT (s1)
Hs
(VT4m)

DEG
Hn

ARC
Bl

ČJL
LE

     

IT (s2)
Hs
(VT4m)

ANJ (s2)
Sch

 
S
t

 

ČJL
LE

ANJ (s2)
Sch

FYZ
Km

PRA
Pc

IT
Hs
(VT3v)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

     

ANJ (s1)
Sd
(O4)

 
Č
t

 

MAT
Ti

POS
Hn

PRA
Pc

DEJ
Sm

 

ANJ (s1)
Sd
(S4)

FYZ
Km

PRA (s2)
Pc

PRA (s2)
Pc

 

ANJ (s2)
Sch

 
P
á

 

MAT
Ti

DEG
Hn

BIO
Pk

POS
Hn

ODK
Bl

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  S2  (Kűhn Marek)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

ANJ (anj1)
Bv
(T3)

ČJL
LE

KOC
Hn
(VT3v)

KOC
Hn
(VT3v)

MAT
Mr

PRA (pra2)
Pc

PRA (pra2)
Pc

     

ANJ (anj2)
Sch

 
Ú
t

 

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

ČJL
LE

POS
Hn

SME
Mt

IT
Hs
(VT3v)

   

 
S
t

 

GEO
Hs

GEO
Hs

IT
Hs
(VT3v)

ARC
Bl

ANJ (anj1)
Bv
(S1)

SME
Mt

FYZ
Km

     

ANJ (anj2)
Sch

 
Č
t

 

ANJ (anj1)
Bv
(S3)

PRA
Pc

POS
Hn

FYZ
Km

MAT
Mr

DEG
Hn

ČJL
LE

     

ANJ (anj2)
Sch

 
P
á

 

CAD
Ks
(VT3v)

CAD
Ks
(VT3v)

DEG
Hn

ARC
Bl

POS
Hn

MAT
Mr

DEJ
Sm

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  S2  (Kűhn Marek)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

ANJ (anj1)
Bv
(T3)

ČJL
LE

KOC
Hn
(VT3v)

KOC
Hn
(VT3v)

MAT
Mr

PRA (pra1)
Pc

PRA (pra1)
Pc

     

ANJ (anj2)
Sch

 
Ú
t

 

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

ČJL
LE

POS
Hn

SME
Mt

IT
Hs
(VT3v)

   

 
S
t

 

GEO
Hs

GEO
Hs

IT
Hs
(VT3v)

ARC
Bl

ANJ (anj1)
Bv
(S1)

SME
Mt

FYZ
Km

     

ANJ (anj2)
Sch

 
Č
t

 

ANJ (anj1)
Bv
(S3)

PRA
Pc

POS
Hn

FYZ
Km

MAT
Mr

DEG
Hn

ČJL
LE

     

ANJ (anj2)
Sch

 
P
á

 

CAD
Ks
(VT3v)

CAD
Ks
(VT3v)

DEG
Hn

ARC
Bl

POS
Hn

MAT
Mr

DEJ
Sm

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  S3  (Hnízdilová Jana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

STK (S2)
Ks

STK (S2)
Ks

ČJL
Ei

POS
Pc

 

ANJ (S1)
Sch

KOC
Hn
(VT3v)

KOC
Hn
(VT3v)

KOC
Hn
(VT3v)

 

ANJ (S2)
Hr
(S4)

 
Ú
t

 

SME
Mt

IT
Hs
(VT3v)

ČJL
Ei

EKO
Se

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

MAT
Mr

     

 
S
t

 

SME
Mt

POS
Pc

ČJL
Ei

IT
Hs
(VT3v)

STK
Ks

ANJ (S1)
Sch
(S1)

POS
Pc
(VT3v)

     

ANJ (S2)
Hr

 
Č
t

 

CAD
Ks
(VT3v)

CAD
Ks
(VT3v)

ANJ (S1)
Sch

MAT
Mr

EKO
Se

POS
Pc

POS
Pc

     

ANJ (S2)
Hr
(T3)

 
P
á

 

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

MAT
Mr

SME
Mt

STK
Ks

OBN
Sp

EKO
Se

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  S3  (Hnízdilová Jana)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

STK (S1)
Ks

STK (S1)
Ks

ČJL
Ei

POS
Pc

 

ANJ (S1)
Sch

KOC
Hn
(VT3v)

KOC
Hn
(VT3v)

KOC
Hn
(VT3v)

 

ANJ (S2)
Hr
(S4)

 
Ú
t

 

SME
Mt

IT
Hs
(VT3v)

ČJL
Ei

EKO
Se

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

MAT
Mr

     

 
S
t

 

SME
Mt

POS
Pc

ČJL
Ei

IT
Hs
(VT3v)

STK
Ks

ANJ (S1)
Sch
(S1)

POS
Pc
(VT3v)

     

ANJ (S2)
Hr

 
Č
t

 

CAD
Ks
(VT3v)

CAD
Ks
(VT3v)

ANJ (S1)
Sch

MAT
Mr

EKO
Se

POS
Pc

POS
Pc

     

ANJ (S2)
Hr
(T3)

 
P
á

 

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

MAT
Mr

SME
Mt

STK
Ks

OBN
Sp

EKO
Se

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  S4  (Maršík Jiří)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

POS
Hn

ČJL
Pt

MAT
Mr

ANJ (S1)
Sch
(E4)

SEko
Se
(VT3v)

         

ANJ (S2)
Sd

 
Ú
t

 

ANJ (S1)
Sch

ČJL
Pt

STK
Mt

STK
Mt

KOC
Ks
(VT3v)

KOC
Ks
(VT3v)

KOC
Ks
(VT3v)

     

ANJ (S2)
Sd
(T2)

 
S
t

 

SEko
Se

STK
Mt

POS
Hn

POS
Hn

MAT
Mr

OBN
Pt

       

 
Č
t

 

POS
Hn

MAT
Mr

OBN
Pt

SEko
Se

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

   

 
P
á

 

STK
Mt

STK
Mt

KOC
Ks
(VT3v)

KOC
Ks
(VT3v)

ČJL
Pt

ANJ (S1)
Sch
(S1)

       

ANJ (S2)
Sd

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  S4  (Maršík Jiří)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

POS
Hn

ČJL
Pt

MAT
Mr

ANJ (S1)
Sch
(E4)

SEko
Se
(VT3v)

         

ANJ (S2)
Sd

 
Ú
t

 

ANJ (S1)
Sch

ČJL
Pt

STK
Mt

STK
Mt

KOC
Ks
(VT3v)

KOC
Ks
(VT3v)

KOC
Ks
(VT3v)

     

ANJ (S2)
Sd
(T2)

 
S
t

 

SEko
Se

STK
Mt

POS
Hn

POS
Hn

MAT
Mr

OBN
Pt

       

 
Č
t

 

POS
Hn

MAT
Mr

OBN
Pt

SEko
Se

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

   

 
P
á

 

STK
Mt

STK
Mt

KOC
Ks
(VT3v)

KOC
Ks
(VT3v)

ČJL
Pt

ANJ (S1)
Sch
(S1)

       

ANJ (S2)
Sd

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  T1  (Doušová Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

NEJ (nej1)
Kos
(O3)

IT
Mr
(VT3v)

ČJL
Pt

BIO
KN

MAT

CHE
Kr

ANJ (anj2)
Su

     

NEJ (nej3)
An
(E3)

RUJ (ruj1)
Dh

 
Ú
t

 

MAT

TEK
Se

ČJL
Pt

NEJ (nej1)
Kos
(S2)

FYZ
Km

 

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

   

NEJ (nej3)
An
(O1)

RUJ (ruj1)
Dh

 
S
t

 

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

ANJ (anj1)
Sd

BIO
KN

ZEM
Dh

TEK
Se

CHE
Kr

     

NEJ (nej2)
Kos
(O1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
Č
t

 

IT (S2)
Mr
(VT4m)

MAT

IT (S1)
Mr
(VT4m)

ČJL
Pt

FYZ
Km

NEJ (nej2)
Kos

NEJ (nej1)
Kos
(E4)

     

NEJ (nej3)
An
(S4)

ANJ (anj2)
Su

ANJ (anj1)
Sd

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

RUJ (ruj1)
Dh

 
P
á

 

ANJ (anj1)
Sd

ZEM
Dh

NEJ (nej2)
Kos
(O1)

MAT

IT
Mr
(VT3v)

FYZ
Km

       

ANJ (anj2)
Su
(S3)

RUJ (ruj2)
Dh

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  T1  (Doušová Lenka)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

NEJ (nej1)
Kos
(O3)

IT
Mr
(VT3v)

ČJL
Pt

BIO
KN

MAT

CHE
Kr

ANJ (anj2)
Su

     

NEJ (nej3)
An
(E3)

RUJ (ruj1)
Dh

 
Ú
t

 

MAT

TEK
Se

ČJL
Pt

NEJ (nej1)
Kos
(S2)

FYZ
Km

 

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

   

NEJ (nej3)
An
(O1)

RUJ (ruj1)
Dh

 
S
t

 

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

ANJ (anj1)
Sd

BIO
KN

ZEM
Dh

TEK
Se

CHE
Kr

     

NEJ (nej2)
Kos
(O1)

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

 
Č
t

 

IT (S2)
Mr
(VT4m)

MAT

IT (S1)
Mr
(VT4m)

ČJL
Pt

FYZ
Km

NEJ (nej2)
Kos

NEJ (nej1)
Kos
(E4)

     

NEJ (nej3)
An
(S4)

ANJ (anj2)
Su

ANJ (anj1)
Sd

RUJ (ruj2)
Dh
(O3)

RUJ (ruj1)
Dh

 
P
á

 

ANJ (anj1)
Sd

ZEM
Dh

NEJ (nej2)
Kos
(O1)

MAT

IT
Mr
(VT3v)

FYZ
Km

       

ANJ (anj2)
Su
(S3)

RUJ (ruj2)
Dh

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  T2  (Procházka Petr)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

MAT

Tf
Ti

FYZ
Km

EKO
Ho

NEJ (nej1)
Kos
(E2)

IT
Sk
(VT3v)

CHE
Kr

     

NEJ (nej3)
An
(02)

RUJ (ruj1)
Dh

 
Ú
t

 

IT
Sk
(VT3v)

DEJ
Sm

STv (arc)
Bl

STv (arc)
Bl

ČJL
Pt

ANJ (anj2)
Sd

ANJ (anj1) Bv

     

NEJ (nej1) Kos (E1)

NEJ (nej2)
Kos
(208)

NEJ (nej3) An (E2)

Tpoc (vyt)
Mu
(VT3v)

Tpoc (vyt)
Mu
(VT3v)

RUJ (ruj1) Dh (02)

RUJ (ruj2)
Dh
(E3)

 
 

 
S
t

 

ANJ (anj2)
Sd

FYZ
Km

CHE
Kr

ČJL
Pt

BIO
Pk

CAD
Hn
(VT3v)

MAT

     

NEJ (nej2)
Kos
(E4)

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

 
Č
t

 

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

IT (s1)
Sk
(VT4m)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

ANJ (anj1) Bv

MAT

ČJL
Pt

DEJ
Sm

   

NEJ (nej1) Kos (208)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

NEJ (nej3) An (O4)

RUJ (ruj1) Dh (S4)

 
P
á

 

MAT

STv (arc)
Bl

EKO
Ho

IT (s2)
Sk
(VT4m)

ANJ (anj2)
Sd

BIO
Pk

FYZ
Km

     

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

Tpoc (vyt)
Mu
(VT4m)

ANJ (anj1)
Bv

RUJ (ruj2)
Dh
(O1)

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  T2  (Procházka Petr)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

MAT

Tf
Ti

FYZ
Km

EKO
Ho

NEJ (nej1)
Kos
(E2)

IT
Sk
(VT3v)

CHE
Kr

     

NEJ (nej3)
An
(02)

RUJ (ruj1)
Dh

 
Ú
t

 

IT
Sk
(VT3v)

DEJ
Sm

STv (arc)
Bl

STv (arc)
Bl

ČJL
Pt

ANJ (anj2)
Sd

ANJ (anj1) Bv

     

NEJ (nej1) Kos (E1)

NEJ (nej2)
Kos
(208)

NEJ (nej3) An (E2)

Tpoc (vyt)
Mu
(VT3v)

Tpoc (vyt)
Mu
(VT3v)

RUJ (ruj1) Dh (02)

RUJ (ruj2)
Dh
(E3)

 
 

 
S
t

 

ANJ (anj2)
Sd

FYZ
Km

CHE
Kr

ČJL
Pt

BIO
Pk

CAD
Hn
(VT3v)

MAT

     

NEJ (nej2)
Kos
(E4)

RUJ (ruj2)
Dh
(T1)

 
Č
t

 

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

IT (s1)
Sk
(VT4m)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

ANJ (anj1) Bv

MAT

ČJL
Pt

DEJ
Sm

   

NEJ (nej1) Kos (208)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

NEJ (nej3) An (O4)

RUJ (ruj1) Dh (S4)

 
P
á

 

MAT

STv (arc)
Bl

EKO
Ho

IT (s2)
Sk
(VT4m)

ANJ (anj2)
Sd

BIO
Pk

FYZ
Km

     

NEJ (nej2)
Kos
(T1)

Tpoc (vyt)
Mu
(VT4m)

ANJ (anj1)
Bv

RUJ (ruj2)
Dh
(O1)

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  T3  (Komárková Simona)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

IT
Sk
(VT4m)

ANJ
Hr

NEJ (Sn)
An

FYZ
Km

ČJL
Pe

MAT

DEG

     

RUJ (Sr)
Kos
(O4)

 
Ú
t

 

CHE
Km

NEJ (Sn)
An

ČJL
Pe

OBN
Pt

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

MAT

 

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

RUJ (Sr)
Kos
(02)

 
S
t

 

DEG

EKO
Se

ČJL
Pe

ANJ
Hr

MULt (poc)
Sk
(VT4m)

AMAT (amat)
Op
(E3)

IT
Sk
(VT4m)

     

STv (arc)
Mt

Koj (jaz)
Bv

 
Č
t

 

ANJ
Hr

NEJ (Sn)
An

Prds
Bl
(VT3v)

Prds
Bl
(VT3v)

CAD (poc)
Ks
(VT3v)

CAD (poc)
Ks
(VT3v)

ARC (arc)
Bl

Ps (poc)
Mu
(VT4m)

Ps (poc)
Mu
(VT4m)

 

RUJ (Sr)
Kos
(02)

ARC (arc)
Bl

CAD (arc)
Ks
(VT3v)

CAD (arc)
Ks
(VT3v)

 
P
á

 

FYZ
Km

CHE
Km

MAT

Tf
Mr

MULt (poc)
Sk
(VT4m)

MULt (poc)
Sk
(VT4m)

       

STv (arc)
Mt

STv (arc)
Mt

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  T3  (Komárková Simona)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

IT
Sk
(VT4m)

ANJ
Hr

NEJ (Sn)
An

FYZ
Km

ČJL
Pe

MAT

DEG

     

RUJ (Sr)
Kos
(O4)

 
Ú
t

 

CHE
Km

NEJ (Sn)
An

ČJL
Pe

OBN
Pt

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

TEV (Dív)
Pk
(TV1)

MAT

 

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

TEV (Chl)
Pk
(TV1)

RUJ (Sr)
Kos
(02)

 
S
t

 

DEG

EKO
Se

ČJL
Pe

ANJ
Hr

MULt (poc)
Sk
(VT4m)

AMAT (amat)
Op
(E3)

IT
Sk
(VT4m)

     

STv (arc)
Mt

Koj (jaz)
Bv

 
Č
t

 

ANJ
Hr

NEJ (Sn)
An

Prds
Bl
(VT3v)

Prds
Bl
(VT3v)

CAD (poc)
Ks
(VT3v)

CAD (poc)
Ks
(VT3v)

ARC (arc)
Bl

Ps (poc)
Mu
(VT4m)

Ps (poc)
Mu
(VT4m)

 

RUJ (Sr)
Kos
(02)

ARC (arc)
Bl

CAD (arc)
Ks
(VT3v)

CAD (arc)
Ks
(VT3v)

 
P
á

 

FYZ
Km

CHE
Km

MAT

Tf
Mr

MULt (poc)
Sk
(VT4m)

MULt (poc)
Sk
(VT4m)

       

STv (arc)
Mt

STv (arc)
Mt

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  T4  (Matějovičová Věra)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

Tf
Mr

NEJ (S1n)
An

MAT

DEG

ČJL
Pt

CHE
Km

FYZ
Km

     

FR (S1f)
Nj
(E4)

RUJ (S1r1)
Kos
(O4)

 
Ú
t

 

ČJL
Pt

IT
Sk
(VT4m)

FR (S1f)
Nj
(O4)

MAT

NEJ (S1n)
An

STv
Mt

ANJ
Sd

     

RUJ (S1r1)
Kos
(O4)

 
S
t

 

CAD
Ks
(VT3v)

CAD
Ks
(VT3v)

DEG

Tf
Mr

CHE
Km

UTY (sta)
Bl

UTY (sta)
Bl

     

 
Č
t

 

URB (arc)
Bl

URB (arc)
Bl

NEJ (S1n)
An

ANJ
Sd

AMA (mat)

OBN
Pt

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

FR (S1f)
Nj
(O1)

Koj (jaz1)
Sch
(E4)

RUJ (S1r1)
Kos
(O4)

 
P
á

 

IT
Sk
(VT4m)

ČJL
Pt

OBN
Pt

ANJ
Sd

FYZ
Km

MAT

STv
Mt

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  T4  (Matějovičová Věra)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

Tf
Mr

NEJ (S1n)
An

MAT

DEG

ČJL
Pt

CHE
Km

FYZ
Km

     

FR (S1f)
Nj
(E4)

RUJ (S1r1)
Kos
(O4)

 
Ú
t

 

ČJL
Pt

IT
Sk
(VT4m)

FR (S1f)
Nj
(O4)

MAT

NEJ (S1n)
An

STv
Mt

ANJ
Sd

     

RUJ (S1r1)
Kos
(O4)

 
S
t

 

CAD
Ks
(VT3v)

CAD
Ks
(VT3v)

DEG

Tf
Mr

CHE
Km

UTY (sta)
Bl

UTY (sta)
Bl

     

 
Č
t

 

URB (arc)
Bl

URB (arc)
Bl

NEJ (S1n)
An

ANJ
Sd

AMA (mat)

OBN
Pt

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Dív)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

TEV (Chl)
KN
(TV1)

FR (S1f)
Nj
(O1)

Koj (jaz1)
Sch
(E4)

RUJ (S1r1)
Kos
(O4)

 
P
á

 

IT
Sk
(VT4m)

ČJL
Pt

OBN
Pt

ANJ
Sd

FYZ
Km

MAT

STv
Mt

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Andielová Hana  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E1 (nej3) +
NEJ
(E3)

O4 (S1n) +
NEJ
(T4)

E3 (Sn) +
NEJ
(T3)

 

E2 (nej3) +
NEJ
(02)

E4 (S1n1)
NEJ
(E4)

       

 
Ú
t

 

 

E3 (Sn) +
NEJ
(T3)

E4 (S1n1)
NEJ
(S2)

E1 (nej3) +
NEJ
(O1)

O4 (S1n) +
NEJ
(T4)

 
 
-- Poh --

E2 (nej3) +
NEJ
(E2)

     

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

 

E3 (Sn) +
NEJ
(T3)

O4 (S1n) +
NEJ
(T4)

 
 
-- Poh --

E2 (nej3) +
NEJ
(O4)

E4 (S1n1)
NEJ
(E4)

E1 (nej3) +
NEJ
(S4)

     

 
P
á

 

                   

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Andielová Hana  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E1 (nej3) +
NEJ
(E3)

O4 (S1n) +
NEJ
(T4)

E3 (Sn) +
NEJ
(T3)

 

E2 (nej3) +
NEJ
(02)

E4 (S1n1)
NEJ
(E4)

       

 
Ú
t

 

 

E3 (Sn) +
NEJ
(T3)

E4 (S1n1)
NEJ
(S2)

E1 (nej3) +
NEJ
(O1)

O4 (S1n) +
NEJ
(T4)

 
 
-- Poh --

E2 (nej3) +
NEJ
(E2)

     

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

 

E3 (Sn) +
NEJ
(T3)

O4 (S1n) +
NEJ
(T4)

 
 
-- Poh --

E2 (nej3) +
NEJ
(O4)

E4 (S1n1)
NEJ
(E4)

E1 (nej3) +
NEJ
(S4)

     

 
P
á

 

                   

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Bělohradská Tereza  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 

 
 
-- As-s --

               

 
Ú
t

 

     

 
 
-- As-s --

           

 
S
t

 

 

 
 
-- As-s --

               

 
Č
t

 

     

 
 
-- As-s --

 

 
 
-- As-s --

       

 
P
á

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Bělohradská Tereza  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 

 
 
-- As-s --

               

 
Ú
t

 

     

 
 
-- As-s --

           

 
S
t

 

 

 
 
-- As-s --

               

 
Č
t

 

     

 
 
-- As-s --

 

 
 
-- As-s --

       

 
P
á

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Bláhová Jaroslava  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

     

 
Ú
t

 

   

T2 (arc)
STv
(T2)

T2 (arc)
STv
(T2)

 
 
-- Poh --

S1
ARC
(S1)

       

 
S
t

 

     

S2
ARC
(S2)

 

T4 (sta)
UTY
(T4)

T4 (sta)
UTY
(T4)

     

 
Č
t

 

T4 (arc)
URB
(T4)

T4 (arc)
URB
(T4)

T3
Prds
(VT3v)

T3
Prds
(VT3v)

 

T3 (arc)
ARC
(T3)

T3 (arc)
ARC
(T3)

X4 (a)
PMZ

   

 
P
á

 

 

T2 (arc)
STv
(T2)

 
 
-- Poh --

S2
ARC
(S2)

S1
ODK
(S1)

X4 (l)
PMZ

       

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Bláhová Jaroslava  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

     

 
Ú
t

 

   

T2 (arc)
STv
(T2)

T2 (arc)
STv
(T2)

 
 
-- Poh --

S1
ARC
(S1)

       

 
S
t

 

     

S2
ARC
(S2)

 

T4 (sta)
UTY
(T4)

T4 (sta)
UTY
(T4)

     

 
Č
t

 

T4 (arc)
URB
(T4)

T4 (arc)
URB
(T4)

T3
Prds
(VT3v)

T3
Prds
(VT3v)

 

T3 (arc)
ARC
(T3)

T3 (arc)
ARC
(T3)

X4 (a)
PMZ

   

 
P
á

 

 

T2 (arc)
STv
(T2)

 
 
-- Poh --

S2
ARC
(S2)

S1
ODK
(S1)

         

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Blechová Helena  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

S2 (anj1)
ANJ
(T3)

 

O3 (S1)
ANJ
(O3)

O3 (S2)
ANJ
(O3)

 

O4 (S3a)
ANJ
(E1)

 
 
-- Poh --

     

 
Ú
t

 

O3 (S2)
ANJ
(O3)

O3 (S1)
ANJ
(O3)

 

O4 (S3a)
ANJ
(O3)

 

O2 (anj2)
ANJ
(02)

T2 (anj1)
ANJ
(T2)

     

 
S
t

 

 

O2 (anj2)
ANJ
(T1)

O1 (anj1)
ANJ
(S2)

 

S2 (anj1)
ANJ
(S1)

E3 (jaz) +
Koj
(T3)

       

 
Č
t

 

S2 (anj1)
ANJ
(S3)

O3 (S1)
ANJ
(O3)

 

O3 (S2)
ANJ
(O3)

T2 (anj1)
ANJ
(T2)

O1 (anj1)
ANJ
(O1)

       

 
P
á

 

   

O1 (anj1)
ANJ
(O3)

T2 (anj1)
ANJ
(T2)

O2 (anj2)
ANJ
(02)

 
 
-- Poh --

O4 (S3a)
ANJ
(O4)

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Blechová Helena  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

S2 (anj1)
ANJ
(T3)

 

O3 (S1)
ANJ
(O3)

O3 (S2)
ANJ
(O3)

 

O4 (S3a)
ANJ
(E1)

 
 
-- Poh --

     

 
Ú
t

 

O3 (S2)
ANJ
(O3)

O3 (S1)
ANJ
(O3)

 

O4 (S3a)
ANJ
(O3)

 

O2 (anj2)
ANJ
(02)

T2 (anj1)
ANJ
(T2)

     

 
S
t

 

 

O2 (anj2)
ANJ
(T1)

O1 (anj1)
ANJ
(S2)

 

S2 (anj1)
ANJ
(S1)

E3 (jaz) +
Koj
(T3)

       

 
Č
t

 

S2 (anj1)
ANJ
(S3)

O3 (S1)
ANJ
(O3)

 

O3 (S2)
ANJ
(O3)

T2 (anj1)
ANJ
(T2)

O1 (anj1)
ANJ
(O1)

       

 
P
á

 

   

O1 (anj1)
ANJ
(O3)

T2 (anj1)
ANJ
(T2)

O2 (anj2)
ANJ
(02)

 
 
-- Poh --

O4 (S3a)
ANJ
(O4)

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Dluhošová Alena  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E1 (ruj1) +
RUJ
(T1)

E1
ZEM
(E1)

 
 
-- Poh --

E3 (sr1) +
RUJ
(O4)

E2 (ruj1) +
RUJ
(T2)

         

 
Ú
t

 

E3 (sr1) +
RUJ
(02)

   

E1 (ruj1) +
RUJ
(T1)

O1
ZEM
(O1)

E2 (ruj2) +
RUJ
(E3)

E2 (ruj1) +
RUJ
(02)

     

 
S
t

 

E2 (ruj2) +
RUJ
(T1)

 

E1 (ruj2) +
RUJ
(O3)

 

T1
ZEM
(T1)

         

 
Č
t

 

O1
ZEM
(O1)

   

E3 (sr1) +
RUJ
(T2)

E2 (ruj1) +
RUJ
(S4)

E1 (ruj2) +
RUJ
(O3)

E1 (ruj1) +
RUJ
(T1)

     

 
P
á

 

 

T1
ZEM
(T1)

E1 (ruj2) +
RUJ
(T1)

 

E2 (ruj2) +
RUJ
(O1)

E1
ZEM
(E1)

       

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Dluhošová Alena  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E1 (ruj1) +
RUJ
(T1)

E1
ZEM
(E1)

 
 
-- Poh --

E3 (sr1) +
RUJ
(O4)

E2 (ruj1) +
RUJ
(T2)

         

 
Ú
t

 

E3 (sr1) +
RUJ
(02)

   

E1 (ruj1) +
RUJ
(T1)

O1
ZEM
(O1)

E2 (ruj2) +
RUJ
(E3)

E2 (ruj1) +
RUJ
(02)

     

 
S
t

 

E2 (ruj2) +
RUJ
(T1)

 

E1 (ruj2) +
RUJ
(O3)

 

T1
ZEM
(T1)

         

 
Č
t

 

O1
ZEM
(O1)

   

E3 (sr1) +
RUJ
(T2)

E2 (ruj1) +
RUJ
(S4)

E1 (ruj2) +
RUJ
(O3)

E1 (ruj1) +
RUJ
(T1)

     

 
P
á

 

 

T1
ZEM
(T1)

E1 (ruj2) +
RUJ
(T1)

 

E2 (ruj2) +
RUJ
(O1)

E1
ZEM
(E1)

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Doušová Lenka  (T1)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

T2
MAT
(T2)

 

T4
MAT
(T4)

T4
DEG
(T4)

T1
MAT
(T1)

T3
MAT
(T3)

T3
DEG
(T3)

     

 
Ú
t

 

T1
MAT
(T1)

E2
MAT
(E2)

 

T4
MAT
(T4)

   

T3
MAT
(T3)

     

 
S
t

 

T3
DEG
(T3)

 

T4
DEG
(T4)

 

E2
MAT
(E2)

 

T2
MAT
(T2)

     

 
Č
t

 

 

T1
MAT
(T1)

 

E2
MAT
(E2)

E4 (Mn) +
AMA
(T4)

T2
MAT
(T2)

       

 
P
á

 

T2
MAT
(T2)

E2
MAT
(E2)

T3
MAT
(T3)

T1
MAT
(T1)

 
 
-- Poh --

T4
MAT
(T4)

       

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Doušová Lenka  (T1)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

T2
MAT
(T2)

 

T4
MAT
(T4)

T4
DEG
(T4)

T1
MAT
(T1)

T3
MAT
(T3)

T3
DEG
(T3)

     

 
Ú
t

 

T1
MAT
(T1)

E2
MAT
(E2)

 

T4
MAT
(T4)

   

T3
MAT
(T3)

     

 
S
t

 

T3
DEG
(T3)

 

T4
DEG
(T4)

 

E2
MAT
(E2)

 

T2
MAT
(T2)

     

 
Č
t

 

 

T1
MAT
(T1)

 

E2
MAT
(E2)

E4 (Mn) +
AMA
(T4)

T2
MAT
(T2)

       

 
P
á

 

T2
MAT
(T2)

E2
MAT
(E2)

T3
MAT
(T3)

T1
MAT
(T1)

 
 
-- Poh --

T4
MAT
(T4)

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Eisová Šárka  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

   

S3
ČJL
(S3)

             

 
Ú
t

 

   

S3
ČJL
(S3)

             

 
S
t

 

   

S3
ČJL
(S3)

             

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Eisová Šárka  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

   

S3
ČJL
(S3)

             

 
Ú
t

 

   

S3
ČJL
(S3)

             

 
S
t

 

   

S3
ČJL
(S3)

             

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Franková Kateřina  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- Poh --

     

 
 
-- As-s --

         

 
Ú
t

 

   

 
 
-- As-s --

     

 
 
-- As-s --

     

 
S
t

 

 
 
-- As-s --

 

 
 
-- As-s --

 

 
 
-- As-s --

         

 
Č
t

 

           

 
 
-- As-s --

     

 
P
á

 

 
 
-- Poh --

                 

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Franková Kateřina  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- Poh --

     

 
 
-- As-s --

         

 
Ú
t

 

   

 
 
-- As-s --

     

 
 
-- As-s --

     

 
S
t

 

 
 
-- As-s --

 

 
 
-- As-s --

 

 
 
-- As-s --

         

 
Č
t

 

           

 
 
-- As-s --

     

 
P
á

 

 
 
-- Poh --

                 

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Gulíková Dita  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Gulíková Dita  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

                   

 
Ú
t

 

                   

 
S
t

 

                   

 
Č
t

 

                   

 
P
á

 

                   

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Hnízdilová Jana  (S3)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

S4
POS
(S4)

 
 
-- Poh --

S2
KOC
(VT3v)

S2
KOC
(VT3v)

 

S1
POS
(S1)

S3
KOC
(VT3v)

S3
KOC
(VT3v)

S3
KOC
(VT3v)

 

 
Ú
t

 

 

S1
POS
(S1)

 

 
 
-- Poh --

S1
DEG
(S1)

S2
POS
(S2)

       

 
S
t

 

   

S4
POS
(S4)

S4
POS
(S4)

 

T2
CAD
(VT3v)

       

 
Č
t

 

S4
POS
(S4)

S1
POS
(S1)

S2
POS
(S2)

   

S2
DEG
(S2)

X4 (b)
PMZ

     

 
P
á

 

 

S1
DEG
(S1)

S2
DEG
(S2)

S1
POS
(S1)

S2
POS
(S2)

         

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Hnízdilová Jana  (S3)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

S4
POS
(S4)

 
 
-- Poh --

S2
KOC
(VT3v)

S2
KOC
(VT3v)

 

S1
POS
(S1)

S3
KOC
(VT3v)

S3
KOC
(VT3v)

S3
KOC
(VT3v)

 

 
Ú
t

 

 

S1
POS
(S1)

 

 
 
-- Poh --

S1
DEG
(S1)

S2
POS
(S2)

       

 
S
t

 

   

S4
POS
(S4)

S4
POS
(S4)

 

T2
CAD
(VT3v)

       

 
Č
t

 

S4
POS
(S4)

S1
POS
(S1)

S2
POS
(S2)

   

S2
DEG
(S2)

X4 (b)
PMZ

     

 
P
á

 

 

S1
DEG
(S1)

S2
DEG
(S2)

S1
POS
(S1)

S2
POS
(S2)

         

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Horáčková Alice  (E4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E4
FI
(E4)

E3
FI
(E3)

 

T2
EKO
(T2)

E4
EKO
(E4)

         

 
Ú
t

 

O4
EKO
(O4)

O1
PEK
(VT1v)

O2
FI
(02)

   

E4
PEK
(VT1v)

O4
FI
(O4)

X4 (c)
PMZ

   

 
S
t

 

       

O4
EKO
(O4)

O4
EKO
(O4)

 

X4 (c)
PMZ

   

 
Č
t

 

E4
FI
(E4)

O4
FI
(O4)

O1
PEK
(VT1v)

 
 
-- Poh --

O3
EKO
(O3)

         

 
P
á

 

E4
EKO
(E4)

O4
FI
(O4)

T2
EKO
(T2)

O2
FI
(02)

O1
PEK
(VT1v)

E3
FI
(E3)

       

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Horáčková Alice  (E4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E4
FI
(E4)

E3
FI
(E3)

 

T2
EKO
(T2)

E4
EKO
(E4)

         

 
Ú
t

 

O4
EKO
(O4)

O1
PEK
(VT1v)

O2
FI
(02)

   

E4
PEK
(VT1v)

O4
FI
(O4)

X4 (c)
PMZ

X4 (c)
PMZ

 

 
S
t

 

         

O3
EKO
(O3)

O3
EKO
(O3)

X4 (c)
PMZ

   

 
Č
t

 

E4
FI
(E4)

O4
FI
(O4)

O1
PEK
(VT1v)

 
 
-- Poh --

O3
EKO
(O3)

         

 
P
á

 

E4
EKO
(E4)

O4
FI
(O4)

T2
EKO
(T2)

O2
FI
(02)

O1
PEK
(VT1v)

E3
FI
(E3)

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Housarová Eliška  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
Ú
t

 

 

S3
IT
(VT3v)

S1 (s2)
IT
(VT4m)

S1 (s1)
IT
(VT4m)

 
 
-- Poh --

O1 (S2)
IT
(VT4m)

O1 (S1)
IT
(VT4m)

S2
IT
(VT3v)

   

 
S
t

 

S2
GEO
(S2)

S2
GEO
(S2)

S2
IT
(VT3v)

S3
IT
(VT3v)

S1
IT
(VT3v)

 
 
-- Poh --

O1
IT
(VT1v)

     

 
Č
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
P
á

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Housarová Eliška  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
Ú
t

 

 

S3
IT
(VT3v)

S1 (s2)
IT
(VT4m)

S1 (s1)
IT
(VT4m)

 
 
-- Poh --

O1 (S2)
IT
(VT4m)

O1 (S1)
IT
(VT4m)

S2
IT
(VT3v)

   

 
S
t

 

S2
GEO
(S2)

S2
GEO
(S2)

S2
IT
(VT3v)

S3
IT
(VT3v)

S1
IT
(VT3v)

 
 
-- Poh --

O1
IT
(VT1v)

     

 
Č
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
P
á

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Hrudková Hana  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- Poh --

T3
ANJ
(T3)

 

E3 (S2)
ANJ
(E3)

O2 (anj1)
ANJ
(O4)

S3 (S2)
ANJ
(S4)

       

 
Ú
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
S
t

 

 

O2 (anj1)
ANJ
(02)

 

T3
ANJ
(T3)

 

S3 (S2)
ANJ
(S3)

E3 (S2)
ANJ
(E3)

     

 
Č
t

 

T3
ANJ
(T3)

 
 
-- Poh --

S3 (S2)
ANJ
(T3)

E3 (S2)
ANJ
(E3)

O2 (anj1)
ANJ
(02)

         

 
P
á

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Hrudková Hana  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- Poh --

T3
ANJ
(T3)

 

E3 (S2)
ANJ
(E3)

O2 (anj1)
ANJ
(O4)

S3 (S2)
ANJ
(S4)

       

 
Ú
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
S
t

 

 

O2 (anj1)
ANJ
(02)

 

T3
ANJ
(T3)

 

S3 (S2)
ANJ
(S3)

E3 (S2)
ANJ
(E3)

     

 
Č
t

 

T3
ANJ
(T3)

 
 
-- Poh --

S3 (S2)
ANJ
(T3)

E3 (S2)
ANJ
(E3)

O2 (anj1)
ANJ
(02)

         

 
P
á

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Komárková Simona  (T3)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

   

T2
FYZ
(T2)

T3
FYZ
(T3)

 

T4
CHE
(T4)

T4
FYZ
(T4)

     

 
Ú
t

 

T3
CHE
(T3)

 

E2
FYZ
(E2)

 

T1
FYZ
(T1)

 
 
-- Poh --

       

 
S
t

 

 

T2
FYZ
(T2)

S1
FYZ
(S1)

 
 
-- Poh --

T4
CHE
(T4)

 

S2
FYZ
(S2)

     

 
Č
t

 

   

E2
FYZ
(E2)

S2
FYZ
(S2)

T1
FYZ
(T1)

 

S1
FYZ
(S1)

     

 
P
á

 

T3
FYZ
(T3)

T3
CHE
(T3)

E2
FYZ
(E2)

 

T4
FYZ
(T4)

T1
FYZ
(T1)

T2
FYZ
(T2)

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Komárková Simona  (T3)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

   

T2
FYZ
(T2)

T3
FYZ
(T3)

 

T4
CHE
(T4)

T4
FYZ
(T4)

     

 
Ú
t

 

T3
CHE
(T3)

 

E2
FYZ
(E2)

 

T1
FYZ
(T1)

 
 
-- Poh --

       

 
S
t

 

 

T2
FYZ
(T2)

S1
FYZ
(S1)

 
 
-- Poh --

T4
CHE
(T4)

 

S2
FYZ
(S2)

     

 
Č
t

 

   

E2
FYZ
(E2)

S2
FYZ
(S2)

T1
FYZ
(T1)

 

S1
FYZ
(S1)

     

 
P
á

 

T3
FYZ
(T3)

T3
CHE
(T3)

E2
FYZ
(E2)

 

T4
FYZ
(T4)

T1
FYZ
(T1)

T2
FYZ
(T2)

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Kostiuková Natalia  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E1 (nej1) +
NEJ
(O3)

O4 (S1r1) +
RUJ
(O4)

E3 (sr) +
RUJ
(O4)

E3 (sn1) +
NEJ
(S2)

E2 (nej1) +
NEJ
(E2)

E4 (S1r)
RUJ
(E2)

       

 
Ú
t

 

E3 (sn1) +
NEJ
(E3)

E3 (sr) +
RUJ
(02)

E4 (S1r)
RUJ
(E4)

E1 (nej1) +
NEJ
(S2)

O4 (S1r1) +
RUJ
(O4)

E2 (nej2) +
NEJ
(208)

E2 (nej1) +
NEJ
(E1)

     

 
S
t

 

E2 (nej2) +
NEJ
(E4)

 

E1 (nej2) +
NEJ
(O1)

             

 
Č
t

 

 
 
-- Poh --

E3 (sr) +
RUJ
(02)

O4 (S1r1) +
RUJ
(O4)

E3 (sn1) +
NEJ
(O4)

E2 (nej1) +
NEJ
(208)

E1 (nej2) +
NEJ
(T1)

E1 (nej1) +
NEJ
(E4)

     

 
P
á

 

   

E1 (nej2) +
NEJ
(O1)

 

E2 (nej2) +
NEJ
(T1)

 

E4 (S1r)
RUJ
(E4)

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Kostiuková Natalia  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E1 (nej1) +
NEJ
(O3)

O4 (S1r1) +
RUJ
(O4)

E3 (sr) +
RUJ
(O4)

E3 (sn1) +
NEJ
(S2)

E2 (nej1) +
NEJ
(E2)

E4 (S1r)
RUJ
(E2)

       

 
Ú
t

 

E3 (sn1) +
NEJ
(E3)

E3 (sr) +
RUJ
(02)

E4 (S1r)
RUJ
(E4)

E1 (nej1) +
NEJ
(S2)

O4 (S1r1) +
RUJ
(O4)

E2 (nej2) +
NEJ
(208)

E2 (nej1) +
NEJ
(E1)

     

 
S
t

 

E2 (nej2) +
NEJ
(E4)

 

E1 (nej2) +
NEJ
(O1)

             

 
Č
t

 

 
 
-- Poh --

E3 (sr) +
RUJ
(02)

O4 (S1r1) +
RUJ
(O4)

E3 (sn1) +
NEJ
(O4)

E2 (nej1) +
NEJ
(208)

E1 (nej2) +
NEJ
(T1)

E1 (nej1) +
NEJ
(E4)

     

 
P
á

 

   

E1 (nej2) +
NEJ
(O1)

 

E2 (nej2) +
NEJ
(T1)

 

E4 (S1r)
RUJ
(E4)

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Krsková Lenka  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E2
CHE
(E2)

S1
CHE
(S1)

O1
FYZ
(O1)

 
 
-- Poh --

E1
CHE
(E1)

T1
CHE
(T1)

T2
CHE
(T2)

     

 
Ú
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
S
t

 

O1
CHE
(O1)

 
 
-- Poh --

T2
CHE
(T2)

E2
CHE
(E2)

O1
FYZ
(O1)

E1
CHE
(E1)

T1
CHE
(T1)

     

 
Č
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
P
á

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Krsková Lenka  

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

E2
CHE
(E2)

S1
CHE
(S1)

O1
FYZ
(O1)

 
 
-- Poh --

E1
CHE
(E1)

T1
CHE
(T1)

T2
CHE
(T2)

     

 
Ú
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
S
t

 

O1
CHE
(O1)

 
 
-- Poh --

T2
CHE
(T2)

E2
CHE
(E2)

O1
FYZ
(O1)

E1
CHE
(E1)

T1
CHE
(T1)

     

 
Č
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
P
á

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Ksandrová Lenka  (S1)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

S3 (S2)
STK
(S3)

S3 (S2)
STK
(S3)

S1
KOC
(S1)

S1
KOC
(S1)

           

 
Ú
t

 

       

S4
KOC
(VT3v)

S4
KOC
(VT3v)

S4
KOC
(VT3v)

X4 (d)
PMZ

   

 
S
t

 

T4
CAD
(VT3v)

T4
CAD
(VT3v)

 
 
-- Poh --

 

S3
STK
(S3)

         

 
Č
t

 

S3
CAD
(VT3v)

S3
CAD
(VT3v)

 
 
-- Poh --

 

T3 (poc)
CAD
(VT3v)

T3 (poc)
CAD
(VT3v)

 

T3 (arc)
CAD
(VT3v)

T3 (arc)
CAD
(VT3v)

 

 
P
á

 

S2
CAD
(VT3v)

S2
CAD
(VT3v)

S4
KOC
(VT3v)

S4
KOC
(VT3v)

S3
STK
(S3)

         

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Ksandrová Lenka  (S1)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

S3 (S1)
STK
(S3)

S3 (S1)
STK
(S3)

S1
KOC
(S1)

S1
KOC
(S1)

           

 
Ú
t

 

       

S4
KOC
(VT3v)

S4
KOC
(VT3v)

S4
KOC
(VT3v)

X4 (d)
PMZ

   

 
S
t

 

T4
CAD
(VT3v)

T4
CAD
(VT3v)

 
 
-- Poh --

 

S3
STK
(S3)

         

 
Č
t

 

S3
CAD
(VT3v)

S3
CAD
(VT3v)

 
 
-- Poh --

 

T3 (poc)
CAD
(VT3v)

T3 (poc)
CAD
(VT3v)

X4 (d)
PMZ

T3 (arc)
CAD
(VT3v)

T3 (arc)
CAD
(VT3v)

 

 
P
á

 

S2
CAD
(VT3v)

S2
CAD
(VT3v)

S4
KOC
(VT3v)

S4
KOC
(VT3v)

S3
STK
(S3)

         

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Kűhn Marek  (S2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

O3 (Dív)
TEV
(TV1)

O3 (Dív)
TEV
(TV1)

 
 
-- Poh --

T1
BIO
(T1)

           

 
Ú
t

 

O2 (Dív) +
TEV
(TV1)

O2 (Dív) +
TEV
(TV1)

S2 (Chl)
TEV
(TV1)

S2 (Chl)
TEV
(TV1)

           

 
S
t

 

     

T1
BIO
(T1)

 

S1 (Chl)
TEV
(TV1)

S1 (Chl)
TEV
(TV1)

     

 
Č
t

 

   

E1
BIO
(E1)

 

S4 (Chl)
TEV
(TV1)

S4 (Chl)
TEV
(TV1)

E4 (Dív) +
TEV
(TV1)

E4 (Dív) +
TEV
(TV1)

E4 (Chl) +
TEV
(TV1)

E4 (Chl) +
TEV
(TV1)

 
P
á

 

S3 (Chl)
TEV
(TV1)

S3 (Chl)
TEV
(TV1)

 
 
-- Poh --

 

E1
BIO
(E1)

O1 (Dív) +
TEV
(TV1)

O1 (Dív) +
TEV
(TV1)

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Kűhn Marek  (S2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

O3 (Dív)
TEV
(TV1)

O3 (Dív)
TEV
(TV1)

 
 
-- Poh --

T1
BIO
(T1)

           

 
Ú
t

 

O2 (Dív) +
TEV
(TV1)

O2 (Dív) +
TEV
(TV1)

S2 (Chl)
TEV
(TV1)

S2 (Chl)
TEV
(TV1)

           

 
S
t

 

     

T1
BIO
(T1)

 

S1 (Chl)
TEV
(TV1)

S1 (Chl)
TEV
(TV1)

     

 
Č
t

 

   

E1
BIO
(E1)

 

S4 (Chl)
TEV
(TV1)

S4 (Chl)
TEV
(TV1)

E4 (Dív) +
TEV
(TV1)

E4 (Dív) +
TEV
(TV1)

E4 (Chl) +
TEV
(TV1)

E4 (Chl) +
TEV
(TV1)

 
P
á

 

S3 (Chl)
TEV
(TV1)

S3 (Chl)
TEV
(TV1)

 
 
-- Poh --

 

E1
BIO
(E1)

O1 (Dív) +
TEV
(TV1)

O1 (Dív) +
TEV
(TV1)

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Lexová Naděžda  (O2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

O2
ČJL
(02)

S2
ČJL
(S2)

 

O1
ČJL
(O1)

S1
ČJL
(S1)

         

 
Ú
t

 

   

E3
ČJL
(E3)

E4
ČJL
(E4)

S2
ČJL
(S2)

 

S1
ČJL
(S1)

     

 
S
t

 

S1
ČJL
(S1)

O1
ČJL
(O1)

 

O2
ČJL
(02)

O2
OBN
(02)

E4
ČJL
(E4)

O4
ČJL
(O4)

     

 
Č
t

 

O4
ČJL
(O4)

 
 
-- Poh --

E3
ČJL
(E3)

O2
ČJL
(02)

   

S2
ČJL
(S2)

     

 
P
á

 

O1
ČJL
(O1)

E3
ČJL
(E3)

O2
OBN
(02)

O4
ČJL
(O4)

O4
ČJL
(O4)

E4
ČJL
(E4)

       

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Lexová Naděžda  (O2)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

O2
ČJL
(02)

S2
ČJL
(S2)

 

O1
ČJL
(O1)

S1
ČJL
(S1)

         

 
Ú
t

 

   

E3
ČJL
(E3)

E4
ČJL
(E4)

S2
ČJL
(S2)

 

S1
ČJL
(S1)

     

 
S
t

 

S1
ČJL
(S1)

O1
ČJL
(O1)

 

O2
ČJL
(02)

O2
OBN
(02)

E4
ČJL
(E4)

       

 
Č
t

 

O4
ČJL
(O4)

 
 
-- Poh --

E3
ČJL
(E3)

O2
ČJL
(02)

   

S2
ČJL
(S2)

     

 
P
á

 

O1
ČJL
(O1)

E3
ČJL
(E3)

O2
OBN
(02)

O4
ČJL
(O4)

 

E4
ČJL
(E4)

       

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Maršík Jiří  (S4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

T4
Tf
(T4)

T1
IT
(VT3v)

S4
MAT
(S4)

 

S2
MAT
(S2)

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
Ú
t

 

E1 (s1)
IT
(VT4m)

 
 
-- Poh --

   

E1 (s2)
IT
(VT4m)

E1
FYZ
(E1)

S3
MAT
(S3)

     

 
S
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 

T4
Tf
(T4)

S4
MAT
(S4)

 

E1
FYZ
(E1)

     

 
Č
t

 

T1 (S2)
IT
(VT4m)

S4
MAT
(S4)

T1 (S1)
IT
(VT4m)

S3
MAT
(S3)

S2
MAT
(S2)

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

     

 
P
á

 

E1
FYZ
(E1)

 

S3
MAT
(S3)

T3
Tf
(T3)

T1
IT
(VT3v)

S2
MAT
(S2)

E1
IT
(VT1v)

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Maršík Jiří  (S4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

T4
Tf
(T4)

T1
IT
(VT3v)

S4
MAT
(S4)

 

S2
MAT
(S2)

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

   

 
Ú
t

 

E1 (s1)
IT
(VT4m)

 
 
-- Poh --

   

E1 (s2)
IT
(VT4m)

E1
FYZ
(E1)

S3
MAT
(S3)

     

 
S
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 

T4
Tf
(T4)

S4
MAT
(S4)

 

E1
FYZ
(E1)

     

 
Č
t

 

T1 (S2)
IT
(VT4m)

S4
MAT
(S4)

T1 (S1)
IT
(VT4m)

S3
MAT
(S3)

S2
MAT
(S2)

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

     

 
P
á

 

E1
FYZ
(E1)

 

S3
MAT
(S3)

T3
Tf
(T3)

T1
IT
(VT3v)

S2
MAT
(S2)

E1
IT
(VT1v)

     

 

lichý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Matějovičová Věra  (T4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

     

 
Ú
t

 

S3
SME
(S3)

 
 
-- Poh --

S4
STK
(S4)

S4
STK
(S4)

 

T4
STv
(T4)

S2
SME
(S2)

 

X4 (e)
PMZ

 

 
S
t

 

S3
SME
(S3)

S4
STK
(S4)

   

T3 (arc)
STv
(T3)

S2
SME
(S2)

       

 
Č
t

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

     

 
P
á

 

S4
STK
(S4)

S4
STK
(S4)

 

S3
SME
(S3)

T3 (arc)
STv
(T3)

T3 (arc)
STv
(T3)

T4
STv
(T4)

     

sudý týden

(rozvrh platný od 21.2.2018)

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie,  Matějovičová Věra  (T4)

 

1
8:00- 8:45

2
8:50- 9:35

3
9:40-10:25

4
10:30-11:15

5
11:35-12:20

6
12:25-13:10

7
13:15-14:00

8
14:10-14:55

9
15:00-15:45

10
15:50-16:35

 
P
o

 

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

 
 
-- ne --

     

 
Ú
t

 

S3
SME
(S3)

 
 
-- Poh --

S4
STK
(S4)

S4
STK
(S4)

 

T4
STv
(T4)

S2
SME
(S2)

 

X4 (e)
PMZ

 

 
S
t

 

S3
SME
(S3)

S4
STK
(S4)

   

T3 (arc)
STv
(T3)

S2
SME
(S2)