Suplování:   Středa 24.1.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 24.1.2018 (8:05)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bláhová Jaroslava

 

-

-

-

Fk

-

Fk

Fk

       

Pelc Jiří

       

Ks

....

-

Se

       

Sedlmajerová Miroslava

 

St

St

Bel

Bel

Bel

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohradská Tereza

3.hod

supl. (Sd)

ANJ

T1 (anj1)

(T1)

 
 

4.hod

supl. (Sd)

ANJ

E1 (anj1)

(E1)

 
 

5.hod

supl. (Sd)

ANJ

E4 (S2a)

(E4)

 

Eisová Šárka

2.hod

výměna <<

ČJL

S3

(S3)

z 29.1. 3.hod

Franková Kateřina

4.hod

supl. (Bl)

ARC

S2

(S2)

 
 

6.hod

supl. (Bl)

UTY

T4 (sta)

(T4)

 
 

7.hod

supl. (Bl)

UTY

T4 (sta)

(T4)

 

Komárková Simona

5.hod

navíc

FYZ

T4

(T4)

 
 

5.hod

odpadá

CHE

T4

 

zrušeno

Ksandrová Lenka

4.hod

supl. (Pc)

KOC

S1

(S1)

 

Pelc Jiří

2.hod

výměna >>

POS

S3

 

na 29.1. 3.hod

Segmüllerová Renata

7.hod

supl. (Pc)

POS

S3

(VT3v)

 

Stříbrná Lenka

1.hod

supl. (Sd)

ANJ

T2 (anj2)

(T2)

 
 

2.hod

spojeno (Sd)

ANJ

S1 (s1)

(S1)

 

Šimáčková Eva

3.hod

výměna >>

UCE

O2

 

na 22.1. 3.hod

Vostrá Lucie

3.hod

výměna <<

EKO

O2

(02)

z 22.1. 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

E1

4.hod

ANJ

anj1

(E1)

supluje

Bělohradská Tereza

(Sd)

E4

5.hod

ANJ

S2a

(E4)

supluje

Bělohradská Tereza

(Sd)

O2

3.hod

EKO

 

(02)

výměna <<

Vostrá Lucie

z 22.1. (Po) 3.hod

 

3.hod

UCE

   

výměna >>

 

na 22.1. (Po) 3.hod

S1

2.hod

ANJ

s1

(S1)

spojí

Stříbrná Lenka

(Sd)

 

4.hod

KOC

 

(S1)

supluje

Ksandrová Lenka

(Pc)

S2

4.hod

ARC

 

(S2)

supluje

Franková Kateřina

(Bl)

S3

2.hod

ČJL

 

(S3)

výměna <<

Eisová Šárka

z 29.1. (Po) 3.hod

 

2.hod

POS

   

výměna >>

 

na 29.1. (Po) 3.hod

 

7.hod

POS

 

(VT3v)

supluje

Segmüllerová Renata

(Pc)

T1

3.hod

ANJ

anj1

(T1)

supluje

Bělohradská Tereza

(Sd)

T2

1.hod

ANJ

anj2

(T2)

supluje

Stříbrná Lenka

(Sd)

T4

5.hod

FYZ

 

(T4)

navíc

Komárková Simona

 
 

5.hod

CHE

   

odpadá

 

(Km)

 

6.hod

UTY

sta

(T4)

supluje

Franková Kateřina

(Bl)

 

7.hod

UTY

sta

(T4)

supluje

Franková Kateřina

(Bl)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.1.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 24.1.2018 (8:05)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Bláhová Jaroslava

 

Fk

Fk

Mu

Mu

-

Fk

..

       

Pelc Jiří

 

....

Bel

Ks

-

-

..

..

..

..

   

Sedlmajerová Miroslava

 

-

-

Bel

Mr

-

Hr

-

       

Stříbrná Lenka

           

Hr

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Bělohradská Tereza

2.hod

supl. (Pc)

PRA

S2

(S2)

 
 

3.hod

supl. (Sd)

ANJ

T1 (anj1)

(T1)

 

Eisová Šárka

4.hod

výměna <<

ČJL

S3

(S3)

z 30.1. 3.hod

Franková Kateřina

1.hod

supl. (Bl)

URB

T4 (arc)

(T4)

 
 

2.hod

supl. (Bl)

URB

T4 (arc)

(T4)

 
 

5.hod

navíc

ARC

T3 (arc)

(T3)

 
 

6.hod

supl. (Bl)

ARC

T3 (arc)

(T3)

 

Hrudková Hana

6.hod

supl. (Sd)

ANJ

S1 (s1)

(S1)

 
 

6.hod

spojeno (St)

ANJ

S1 (s2)

(S1)

 

Ksandrová Lenka

3.hod

supl. (Pc)

KOC

S1

(S1)

 

Maršík Jiří

4.hod

supl. (Sd)

Tf

T4

(T4)

 
 

4.hod

výměna >>

MAT

S3

 

na 30.1. 3.hod

Muller Vladimír

3.hod

supl. (Bl)

Prds

T3

(VT3v)

 
 

4.hod

supl. (Bl)

Prds

T3

(VT3v)

 

Segmüllerová Renata

5.hod

přesun >>

EKO

S3

 

na 6.hod

 

6.hod

přesun <<

EKO

S3

(S3)

z 5.hod

Spurný František

5.hod

navíc

OBN

S3

(S3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

S1

3.hod

KOC

 

(S1)

supluje

Ksandrová Lenka

(Pc)

 

6.hod

ANJ

s1

(S1)

supluje

Hrudková Hana

(Sd)

 

6.hod

ANJ

s2

(S1)

spojí

Hrudková Hana

(St)

 

8.hod

PRA

s2

 

odpadá

 

(Pc)

 

9.hod

PRA

s2

 

odpadá

 

(Pc)

S2

2.hod

PRA

 

(S2)

supluje

Bělohradská Tereza

(Pc)

S3

4.hod

ČJL

 

(S3)

výměna <<

Eisová Šárka

z 30.1. (Út) 3.hod

 

4.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 30.1. (Út) 3.hod

 

5.hod

OBN

 

(S3)

navíc

Spurný František

 
 

5.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

EKO

 

(S3)

přesun <<

Segmüllerová Renata

z 5.hod

 

6.hod

POS

   

odpadá

 

(Pc)

 

7.hod

POS

   

odpadá

 

(Pc)

T1

3.hod

ANJ

anj1

(T1)

supluje

Bělohradská Tereza

(Sd)

T3

3.hod

Prds

 

(VT3v)

supluje

Muller Vladimír

(Bl)

 

4.hod

Prds

 

(VT3v)

supluje

Muller Vladimír

(Bl)

 

5.hod

ARC

arc

(T3)

navíc

Franková Kateřina

 
 

6.hod

ARC

arc

(T3)

supluje

Franková Kateřina

(Bl)

 

7.hod

ARC

arc

 

odpadá

 

(Bl)

T4

1.hod

URB

arc

(T4)

supluje

Franková Kateřina

(Bl)

 

2.hod

URB

arc

(T4)

supluje

Franková Kateřina

(Bl)

 

4.hod

Tf

 

(T4)

supluje

Maršík Jiří

(Sd)

 

Zpracováno v systému Bakaláři