Krajské kolo SOČ v Kladně

Na Střední průmyslové škole stavební a Obchodní akademii v Kladně se v úterý 24. dubna 2018 uskutečnilo již pojedenácté krajské kolo jubilejního 40. ročník Středoškolské odborné činnosti (SOČ).

Slavnostního zahájení v aule školy se zúčastnila řada významných hostů, např. PaedDr. Milan Škrabal, předseda Ústřední komise SOČ, Ing. Miloslav Stöckel, předseda Školské rady SPŠS a OA Kladno, Mgr. Milan Adamec a další zástupci Odboru školství a regionálního rozvoje Středočeského kraje.

V 18 oborech činnosti prezentovalo své práce 94 soutěžících z 23 středních škol Středočeského kraje. Práce hodnotili zástupci kladenských i pražských vysokých škol, kulturních institucí, dále lékaři, zástupci významných firem regionu.

Soutěžní dopoledne skončilo ve 14 hodin vyhlášením vítězů a postupujících prací do celostátní přehlídky SOČ. Poděkování patří i sponzorům, Magistrátu Kladno a firmám Dachser Kladno a Beznoska Kladno, kteří věnovali soutěžícím ceny a odměny.

Z naší školy se na 1. místě v oboru Stavebnictví, architektura a design interiérů umístil Matěj Mach. Dalším vítězem z Kladna byl Marek Hoblík se Střední průmyslové školy a VOŠ Kladno.


Výsledková listina krajského kola


 Fotografie


 

© 2016 Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kladno, Cyrila Boudy 2954