Suplování:   Pátek 21.6.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (11:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

E3

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

     

O2

 

PR

PR

PR

PR

PR

PR

PR

PR

PR

   

O3

 

EXKU

EXKU

EXKU

EXKU

EXKU

EXKU

EXKU

       

S2

 

PR

PR

PR

PR

PR

PR

PR

PR

     

S3

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Horáčková Alice

 

..

-

..

..

..

..

..

       

Kűhn Marek

 

..

..

Km

-

LE

....

-

-

-

   

Muller Vladimír

 

-

-

-

-

-

..

..

-

-

   

Souček Martin

 

..

Vo

..

-

Sk

..

..

-

-

   

Suková Kateřina

 

Sd

..

..

Bv

....

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bláhová Jaroslava

4.hod

odpadá

KOC

S2 (s1)

 

Praxe

 

5.hod

odpadá

KOC

S2 (s1)

 

Praxe

Blechová Helena

4.hod

supl. (Su)

ANJ

E1 (anj1)

(E4)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

S3 (anj1)

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

ANJ

O2 (anj1)

 

Praxe

Doušová Lenka

3.hod

odpadá

MAT

S2

 

Praxe

Eberlová Martina

1.hod

odpadá

EKO

O2 (S1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

EKO

O2 (S2)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

Mcr

O3 (Cru)

 

exkurze třídy

 

7.hod

odpadá

EKO

S3

 

jiný důvod

Hnízdilová Jana

6.hod

odpadá

POS

S3

 

jiný důvod

Fichtnerová Martina

2.hod

odpadá

IT

E3 (s1)

 

jiný důvod

 

3.hod

odpadá

IT

E3 (s2)

 

jiný důvod

Komárková Simona

3.hod

supl. (KN)

CHE

T1

(T1)

 

Lexová Naděžda

1.hod

přesun <<

ČJL

E1

(E1)

z 6.hod

 

2.hod

odpadá

ČJL

S2

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

ČJL

S3

 

jiný důvod

 

5.hod

supl. (KN)

ČJL

E1

(E2)

 
 

5.hod

odpadá

ČJL

O3

 

exkurze třídy

 

6.hod

přesun >>

ČJL

E1

 

na 1.hod

Matějovičová Věra

1.hod

odpadá

SME

S2

 

Praxe

 

3.hod

odpadá

SME

S3

 

jiný důvod

Polterová Helena

1.hod

odpadá

ČJL

E3

 

jiný důvod

 

6.hod

odpadá

OBN

E3

 

jiný důvod

Sedlmajerová Miroslava

1.hod

změna

ANJ

T2 (anj1)

(T2)

 
 

1.hod

spojeno (Su)

ANJ

T2 (anj2)

(T2)

 
 

7.hod

odpadá

ANJ

S2 (Anj1)

 

Praxe

Segmüllerová Renata

4.hod

odpadá

KOC

S2 (s2)

 

Praxe

 

5.hod

odpadá

KOC

S2 (s2)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

POS

S2

 

Praxe

Sekerková Svatava

3.hod

odpadá

MAT

O3

 

exkurze třídy

 

5.hod

supl. (Sm)

IT

T1

(VT3v)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

O2

 

Praxe

 

6.hod

přesun <<

IT

T1 (S1)

(VT4m)

z 24.6. 1.hod

Schveinertová Markéta

5.hod

odpadá

ANJ

S3 (anj2)

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

ANJ

S2 (Anj2)

 

Praxe

Spurný František

3.hod

odpadá

OBN

O2

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

PRN

O3

 

exkurze třídy

 

7.hod

odpadá

PRN

E3

 

jiný důvod

Urbánková Kamila

5.hod

odpadá

STA

E3

 

jiný důvod

Vostrá Lucie

2.hod

supl. (Sm)

EKO

E2

(E2)

 
 

2.hod

odpadá

UCE

O2

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

EKO

E3

 

jiný důvod

 

7.hod

odpadá

UCE

O3

 

exkurze třídy

Změny v rozvrzích tříd:

E1

1.hod

ČJL

 

(E1)

přesun <<

Lexová Naděžda

z 6.hod

 

1.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Sm)

 

4.hod

ANJ

anj1

(E4)

supluje

Blechová Helena

(Su)

 

5.hod

ČJL

 

(E2)

supluje

Lexová Naděžda

(KN)

 

6.hod

ČJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

ZEM

   

odpadá

 

(Sm)

E2

2.hod

EKO

 

(E2)

supluje

Vostrá Lucie

(Sm)

T1

3.hod

CHE

 

(T1)

supluje

Komárková Simona

(KN)

 

5.hod

IT

 

(VT3v)

supluje

Sekerková Svatava

(Sm)

 

6.hod

IT

S1

(VT4m)

přesun <<

Sekerková Svatava

z 24.6. (Po) 1.hod

T2

1.hod

ANJ

anj1

(T2)

změna

Sedlmajerová Miroslava

 
 

1.hod

ANJ

anj2

(T2)

spojí

Sedlmajerová Miroslava

(Su)

 

 

Suplování:   Pondělí 24.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.6.2019 (11:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

E1

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

E2

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

E3

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

O1

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

O2

 

PR

PR

PR

PR

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

O3

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

S1

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

S2

 

PR

PR

PR

PR

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

S3

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

T1

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

T2

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

T3

         

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

ZKRV

Změny v rozvrzích učitelů:

Andielová Hana

5.hod

odpadá

NEJ

T3 (nej3)+

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

NEJ

T2 (nej3)+

 

zkrácena výuka

Blechová Helena

5.hod

odpadá

ANJ

T3 (anj1)

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

ANJ

O2 (anj1)

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

ANJ

S3 (anj1)

 

zkrácena výuka

Dluhošová Alena

5.hod

odpadá

RUJ

T3 (ruj1)+

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

RUJ

O2 (ruj2)+

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

RUJ

T2 (ruj1)+

 

zkrácena výuka

Doušová Lenka

6.hod

odpadá

DEG

T3

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

MAT

O1

 

zkrácena výuka

Eberlová Martina

1.hod

odpadá

FI

O2

 

Praxe

 

5.hod

odpadá

STv

T2 (sta)

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

EKO

S3

 

zkrácena výuka

Horáčková Alice

6.hod

odpadá

PEK

E1 (S1)

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

PEK

E1 (S2)

 

zkrácena výuka

Hrudková Hana

5.hod

odpadá

ANJ

O3 (anj1)

 

zkrácena výuka

Fichtnerová Martina

5.hod

odpadá

IT

O1 (S1)

 

zkrácena výuka

Kostiuková Natalia

5.hod

odpadá

NEJ

T3 (nej1)+

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

NEJ

O2 (nej2)+

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

NEJ

T2 (nej1)+

 

zkrácena výuka

Krsková Lenka

5.hod

odpadá

CHE

E1

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

CHE

S1

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

CHE

T3

 

zkrácena výuka

Ksandrová Lenka

5.hod

odpadá

CAD

S2 (s2)

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

CAD

S2 (s2)

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

CAD

S2 (s1)

 

zkrácena výuka

 

8.hod

odpadá

CAD

S2 (s1)

 

zkrácena výuka

Kűhn Marek

1.hod

odpadá

TEV

S2 (Chl)

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

TEV

S2 (Chl)

 

Praxe

 

3.hod

odpadá

TEV

S2 (Dív)+

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

TEV

S2 (Dív)+

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

BIO

T1

 

zkrácena výuka

Lexová Naděžda

2.hod

odpadá

ČJL

O2

 

Praxe

Muller Vladimír

5.hod

odpadá

Tpoc

T2 (poc)

 

zkrácena výuka

Opatrný Václav

3.hod

odpadá

MAT

E2

 

zrušeno

Pecháčková Regina

5.hod

odpadá

ČJL

T1

 

zkrácena výuka

Pelc Jiří

5.hod

odpadá

PRA

S2 (pra1)

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

PRA

S2 (pra1)

 

zkrácena výuka

 

8.hod

odpadá

PRA

S1 (pra1)

 

zkrácena výuka

 

9.hod

odpadá

PRA

S1 (pra1)

 

zkrácena výuka

Procházka Petr

3.hod

přesun <<

BIO

E2

(E2)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

BIO

E2

 

na 3.hod

 

6.hod

odpadá

TEV

O3 (Chl)+

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

TEV

O3 (Chl)+

 

zkrácena výuka

 

8.hod

odpadá

TEV

T1 (Dív)+

 

zkrácena výuka

 

9.hod

odpadá

TEV

T1 (Dív)+

 

zkrácena výuka

Sedlmajerová Miroslava

5.hod

odpadá

ANJ

S1 (anj1)

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

ANJ

T2 (anj1)

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

ANJ

E2 (anj1)

 

zkrácena výuka

Segmüllerová Renata

8.hod

odpadá

KOC

S1 (S2)

 

zkrácena výuka

 

9.hod

odpadá

KOC

S1 (S2)

 

zkrácena výuka

Sekerková Svatava

1.hod

přesun >>

IT

T1 (S1)

 

na 21.6. 6.hod

 

7.hod

odpadá

IT

T1 (S2)

 

zkrácena výuka

Schveinertová Markéta

5.hod

odpadá

ANJ

S1 (anj2)

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

ANJ

S3 (anj2)

 

zkrácena výuka

Souček Martin

5.hod

odpadá

DEJ

O2

 

zkrácena výuka

 

6.hod

odpadá

ZEM

O1

 

zkrácena výuka

Spurný František

5.hod

odpadá

OBN

S3

 

zkrácena výuka

Suková Kateřina

6.hod

odpadá

ANJ

E2 (anj2)

 

zkrácena výuka

 

7.hod

odpadá

ANJ

O2 (anj2)

 

zkrácena výuka

Vostrá Lucie

4.hod

přesun <<

EKO

E2

(E2)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

EKO

E2

 

na 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

E2

3.hod

BIO

 

(E2)

přesun <<

Procházka Petr

z 4.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Op)

 

4.hod

EKO

 

(E2)

přesun <<

Vostrá Lucie

z 5.hod

 

4.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 3.hod

T1

1.hod

IT

S1

 

přesun >>

 

na 21.6. (Pá) 6.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři