Suplování:   Pátek 15.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (9:16)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

E2

 

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

       

T2

 

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Horáčková Alice

 

..

..

..

Sm

Sd

Sm

-

-

     

Kűhn Marek

 

..

..

....

-

Sm

..

..

-

-

   

Procházka Petr

 

..

Vo

Km

....

-

..

-

-

     

Suková Kateřina

 

Sch

..

Sch

....

..

-

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Bláhová Jaroslava

2.hod

odpadá

STv

T2 (arc)

 

kurz 2 ročníky

Blechová Helena

4.hod

odpadá

ANJ

T2 (anj1)

 

kurz 2 ročníky

Doušová Lenka

1.hod

odpadá

MAT

T2

 

kurz 2 ročníky

 

2.hod

odpadá

MAT

E2

 

kurz 2 ročníky

Komárková Simona

3.hod

supl. (Pk)

FYZ

S1

(S1)

 
 

3.hod

odpadá

FYZ

E2

 

kurz 2 ročníky

 

7.hod

odpadá

FYZ

T2

 

kurz 2 ročníky

Maršík Jiří

2.hod

přesun <<

MAT

S3

(S3)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

MAT

S3

 

na 2.hod

Matějovičová Věra

3.hod

navíc

SME

S3

(S3)

 

Muller Vladimír

2.hod

odpadá

Tpoc

T2 (vyt)

 

kurz 2 ročníky

Polterová Helena

4.hod

odpadá

ČJL

E2

 

kurz 2 ročníky

Sedlmajerová Miroslava

5.hod

supl. (Ho)

PEK

O1

(VT1v)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

T2 (anj2)

 

kurz 2 ročníky

Sekerková Svatava

4.hod

odpadá

IT

T2 (s2)

 

kurz 2 ročníky

Schveinertová Markéta

1.hod

supl. (Su)

ANJ

T1 (anj2)

(S3)

 
 

3.hod

supl. (Su)

ANJ

E1 (anj2)

(E1)

 

Souček Martin

4.hod

supl. (Ho)

DEJ

O2

(02)

 
 

5.hod

supl. (KN)

DEJ

E1

(E1)

 
 

6.hod

supl. (Ho)

DEJ

E3

(E3)

 
 

6.hod

odpadá

DEJ

E2

 

kurz 2 ročníky

Spurný František

7.hod

odpadá

OBN

E2

 

kurz 2 ročníky

Vostrá Lucie

2.hod

supl. (Pk)

EKO

O1

(O1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

E1

3.hod

ANJ

anj2

(E1)

supluje

Schveinertová Markéta

(Su)

 

5.hod

DEJ

 

(E1)

supluje

Souček Martin

(KN)

E3

6.hod

DEJ

 

(E3)

supluje

Souček Martin

(Ho)

O1

2.hod

EKO

 

(O1)

supluje

Vostrá Lucie

(Pk)

 

5.hod

PEK

 

(VT1v)

supluje

Sedlmajerová Miroslava

(Ho)

 

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(KN)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(KN)

O2

4.hod

DEJ

 

(02)

supluje

Souček Martin

(Ho)

S1

3.hod

FYZ

 

(S1)

supluje

Komárková Simona

(Pk)

 

6.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(KN)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(KN)

S3

1.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(KN)

 

2.hod

MAT

 

(S3)

přesun <<

Maršík Jiří

z 3.hod

 

2.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(KN)

 

3.hod

SME

 

(S3)

navíc

Matějovičová Věra

 
 

3.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

T1

1.hod

ANJ

anj2

(S3)

supluje

Schveinertová Markéta

(Su)

 

 

Suplování:   Pondělí 18.6.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (9:16)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Muller Vladimír

 

-

-

-

-

-

-

-

-

     

Souček Martin

 

-

-

Mr

-

Ti

....

..

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Eisová Šárka

3.hod

výměna >>

ČJL

S3

 

na 20.6. 2.hod

Maršík Jiří

3.hod

supl. (Sm)

FYZ

E1

(E1)

 

Pelc Jiří

3.hod

výměna <<

POS

S3

(S3)

z 20.6. 2.hod

Tichá Alena

5.hod

supl. (Sm)

IT

O3

(VT1v)

 

Vostrá Lucie

6.hod

přesun >>

UCE

E3

 

na 19.6. 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

E1

3.hod

FYZ

 

(E1)

supluje

Maršík Jiří

(Sm)

E3

6.hod

UCE

   

přesun >>

 

na 19.6. (Út) 7.hod

 

7.hod

ZSVs

zsv

 

odpadá

 

(Sm)

 

7.hod

ZSVs

Zs-n

 

odpadá

 

(Sm)

O3

5.hod

IT

 

(VT1v)

supluje

Tichá Alena

(Sm)

S3

3.hod

POS

 

(S3)

výměna <<

Pelc Jiří

z 20.6. (St) 2.hod

 

3.hod

ČJL

   

výměna >>

 

na 20.6. (St) 2.hod

 

 

Suplování:   Úterý 19.6.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 15.6.2018 (9:16)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

Muller Vladimír

 

-

-

Ti

Hn

-

-

-

-

     

Souček Martin

 

....

Sd

-

Bv

-

-

..

-

     

Šimáčková Eva

       

..

             

Urbánková Kamila

 

..

-

-

..

Kos

..

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Blechová Helena

4.hod

supl. (Sm)

DEJ

E3

(E3)

 

Dluhošová Alena

5.hod

přesun >>

ZEM

O1

 

na 20.6. 7.hod

Doušová Lenka

2.hod

výměna >>

MAT

E2

 

na 4.hod

 

4.hod

výměna <<

MAT

E2

(E2)

z 2.hod

Franková Kateřina

5.hod

navíc

UCE

O2

(02)

 

Hnízdilová Jana

4.hod

supl. (Mu)

Tpoc

T2 (vyt)

(VT3v)

 

Housarová Eliška

5.hod

navíc

IT

O1

(VT3v)

 
 

6.hod

navíc

IT

O1

(VT3v)

 
 

6.hod

odpadá

IT

O1 (S2)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

IT

O1 (S1)

 

zrušeno

Kostiuková Natalia

5.hod

supl. (Ur)

PEK

E2

(VT1v)

 

Polterová Helena

4.hod

navíc

ČJL

O3

(T3)

 
 

6.hod

navíc

ČJL

O3

(O3)

 

Sedlmajerová Miroslava

2.hod

supl. (Sm)

DEJ

T2

(T2)

 

Sekerková Svatava

4.hod

přesun <<

MAT

O2

(02)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

MAT

O2

 

na 4.hod

Spurný František

2.hod

výměna <<

OBN

E2

(E2)

z 4.hod

 

4.hod

výměna >>

OBN

E2

 

na 2.hod

Tichá Alena

3.hod

supl. (Mu)

Tpoc

T2 (vyt)

(VT3v)

 

Vostrá Lucie

7.hod

přesun <<

UCE

E3

(E3)

z 18.6. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

E2

2.hod

OBN

 

(E2)

výměna <<

Spurný František

z 4.hod

 

2.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

4.hod

MAT

 

(E2)

výměna <<

Doušová Lenka

z 2.hod

 

4.hod

OBN

   

výměna >>

 

na 2.hod

 

5.hod

PEK

 

(VT1v)

supluje

Kostiuková Natalia

(Ur)

E3

4.hod

DEJ

 

(E3)

supluje

Blechová Helena

(Sm)

 

7.hod

UCE

 

(E3)

přesun <<

Vostrá Lucie

z 18.6. (Po) 6.hod

 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(Sm)

O1

5.hod

IT

 

(VT3v)

navíc

Housarová Eliška

 
 

5.hod

ZEM

   

přesun >>

 

na 20.6. (St) 7.hod

 

6.hod

IT

 

(VT3v)

navíc

Housarová Eliška

 
 

6.hod

IT

S2

 

odpadá

 

(Hs)

 

7.hod

IT

S1

 

odpadá

 

(Hs)

O2

4.hod

MAT

 

(02)

přesun <<

Sekerková Svatava

z 5.hod

 

4.hod

UCE

   

odpadá

 

(Ši)

 

5.hod

UCE

 

(02)

navíc

Franková Kateřina

 
 

5.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

O3

4.hod

ČJL

 

(T3)

navíc

Polterová Helena

 
 

4.hod

STA

   

odpadá

 

(Ur)

 

6.hod

ČJL

 

(O3)

navíc

Polterová Helena

 
 

6.hod

UCE

   

odpadá

 

(Ur)

T2

2.hod

DEJ

 

(T2)

supluje

Sedlmajerová Miroslava

(Sm)

 

3.hod

Tpoc

vyt

(VT3v)

supluje

Tichá Alena

(Mu)

 

4.hod

Tpoc

vyt

(VT3v)

supluje

Hnízdilová Jana

(Mu)

 

Zpracováno v systému Bakaláři