Soutěž Cool school

Ve středu 18. 12. 2019 tři týmy studentů naší školy obhajovaly své práce, zaslané do II. kola krajské soutěže Cool school. Obhajoba probíhala za účasti všech 24 soutěžících týmů, jejich supervizorů a pětičlenné poroty v Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí v Praze.

Úkolem všech týmů bylo natočit tříminutové propagační video o své škole a následně jej prezentovat před porotou a plným kongresovým sálem. Naši studenti, jmenovitě: Miloš Karmazín, Dominik Bíro, Matouš Mana, Martin Kulhánek a Josef Soukup v 1. týmu, Anděla Dočekalová, Sára Burgerová, Patricie Seidlová, Bára Tichavová a Eliška Voštinková ve 2. týmu a Jan Sobotka, Jakub Dočekal a Šimon Bouma ve 3. týmu, se tohoto úkolu zhostili se ctí, všechna 3 videa byla nápaditá, profesionálně zpracovaná a splňovala všechny formální náležitosti, kterých nebylo málo. Prezentace – ačkoli vytvořené na poslední chvíli – obsahovaly kromě požadovaných informací také vtip a působily uvolněně.

Ovšem také ostatní týmy vytvořily pěkná a nápaditá videa (svěží dílko „Kamenného gymnázia“ se v mezičase už stačilo stát legendou) a tak jsme v těžké konkurenci na „cenné kovy“ nakonec nedosáhli. Faktem je, že z prvních 3 týmů se 2 účastnily již I. kola této soutěže, které proběhlo letos na jaře. Zkušenosti se jim jistě hodily.

Každopádně jsme si užili příjemný den – krátkou procházku vánoční Prahou, catering v kongresovém centru byl na úrovni, pohovořili jsme se studenty ostatních středních škol, nasbírali jsme zkušenosti a v neposlední řadě jsme se dobře bavili.

Videa ke shlédnutí:

Skupina 1: Miloš Karmazín, Dominik Bíro, Matouš Mana, Martina Kulhánek, Josef Soukup:
https://youtu.be/vkIL3VJxvdk

Skupina 2: Anděla Dočekalová, Sára Burgerová, Patricie Seidlová, Bára Tichavová, Eliška Voštinková:
https://youtu.be/DotuPhHhiKU

Skupina 3: Jan Sobotka, Jakub Dočekal, Šimon Bouma:
https://www.youtube.com/watch?v=CuOQxyDvfz8&feature=youtu.be

cool school

© 2016 Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kladno, Cyrila Boudy 2954