Krása okamžiku

10. ročník „Krásy okamžiku“ zná své vítěze!!!

V pátek 24. 1. 2020 proběhla vernisáž výstavy fotografií současných i minulých žáků školy, popř. učitelů školy. V letošním roce vystavuje 23 lidiček, máme téměř 100 fotek, takže porota měla skutečně z čeho vybírat a, přiznejme si, že to byl fakt problém.
Porotu tvořili J. Husník – fotograf, ředitel školy V .Opatrný, zástupce ředitele Vl. Muller, paní učitelka K. Suková a já – H. Polterová.
Knižní poukázku si od poroty odnesli S. Svobodová z E3, V. Mařík z T2, T. Hons z T4, Fr. Wolf z T4 a J. Cink z T4. Všem gratulujeme. Další knižní poukázka čeká na toho, kdo bude mít nejvíce hlasů od návštěvníků výstavy.
Velké díky patří kulturnímu zpestření vernisáže, o které se postarala nová školní kapela pod vedením pana učitele M. Kasíka. Byli výborní a dokázali, že mezi našimi studenty je velká řada různých talentů. Např. i T. Drgo z O1, který tancuje, asi nemá klouby, možná ani kosti, protože jeho pohyblivost je pro mě neuvěřitelná.
Velké díky tedy všem vystavujícím, všem účinkujícím, paním uklízečkám, které připravily prostory, a všem porotcům za nelehké rozhodování. Samozřejmě děkujeme i té spoustě diváků, kteří přišli vystupující a vystavující podpořit.
Za 14 dní výstava končí, doufáme, že ji zhlédne většina žáků a učitelů této školy i mnozí hosté. Za fotky přiložené k této zprávě patří dík paní učitelce M. Sedlmajerové.
Deset let tato akce probíhala, což nikdo při zakládání nevěřil, snad bude pokračovat dál. Takže koukejte kolem, ať zachytíte krásy okamžiku i do dalšího ročníku. H. Polterová

Fotky z akce zde