Evropský den jazyků se letos vydařil nejen díky studentům a učitelům, kteří se podíleli na přípravách, ale také pěkné počasí sehrálo svou roli. Tradiční stanoviště v údolí s jazykovými hádankami na téma USA byla rozšířena o další místa na obou hřištích a v tělocvičně. Studenti museli prokázat nejen jazykové znalosti, ale sáhli do všeobecných znalostí a dokonce vyzkoušeli psychohrátky. V tělocvičně se snažili vztyčit „živou” pyramidu, na malém hřišti si zahráli kuželky a házeli kruhem na cíl.
Nadšení zavládlo při vyhlašování vítězů, kteří obdrželi sladké odměny. Vyhrála vždy jedna skupina za ročník a podle hlasování soutěžících bylo vybráno nejlepší stanoviště.

Fotogalerie z akce zde