Tradiční oslava v anglicky mluvících zemích populárního lidového svátku Halloween proběhla letos na naší škole 1.listopadu.

Studenti přišli do školy v nejrůznějších kostýmech a maskách, všude se hemžily čarodějnice, „krvavé“ příšery a monstra. K vidění byl také „Sponge Bobův šnek Gary“ a dokonce nás navštívil i jeden z oblíbených Teletubbies!

Jako každý rok jsme promítali „strašidelný“ film a vrcholem letošních oslav byla soutěž o nejlepší vyřezanou dýni – „Jack-O‘-Lantern“. Každá třída připravila do soutěže svou dýni a studenti pak sami rozhodli o tom, které výtvory jsou nejpovedenější. A rozhodování nebylo jednoduché, protože bylo opravdu z čeho vybírat. Posuďte sami!