Soutěž „Kladenská veverka“ zná své vítěze a my jsme opět mezi nimi!!!!

V pátek 8. 2. 2019 v kině Hutník proběhlo vyhlášení vítězů 30. ročníku „Kladenské veverky“.
Své práce zaslalo 5 800 dětí a studentů ze tří kontinentů (Evropy, Asie a Ameriky), do užšího kola postoupilo 2 500 prací.
V literární části v naší kategorii získal 2. místo Tomáš Řehoř z S1, 3. místo Veronika Kyselová z E3, oběma gratulujeme.
Nejvyšší cenu – cenu zakladatele soutěže – si odnesl František Wolf ze třídy T3 za cyklus fotografií „Z přírody“.
Ceny předával primátor města a další významné osobnosti regionu.
Jsem na své studenty opravdu pyšná, protože takto úspěšní jsou v této soutěži již 10 let a to každý rok přibývá množství a kvalita zaslaných prací. Takže „klobouk dolů“ před vámi a za rok jim znovu zkusíme ukázat, jak dobří my tady jsme…

veverka 2019 veverka2 2019