Tečka za letošní „Krásou okamžiku“

Sečetli jsme hlasy v hlasovacím boxu a zjistili jsme, že „hlas lidu“ byl totožný s hlasem poroty, protože na 1. místě se podle návštěvníků výstavy ocitá František Wolf ze třídy T1. Františkovi s gratulacemi předáváme i cenu za vítězství u diváků.
Příští týden bude výstava odinstalována a některé fotky se ocitnou v „Galerii výstavy“ - pod sklem před aulou, kde nám budou přinášet radost až do příštího ročníku. Takže foťte a sbírejte materiál pro 7. ročník této soutěže. Přejeme vám dobré oko a těšíme se na vaše práce.

12. 1. 2017 proběhla ve foyer naší školy vernisáž výstavy fotografií „Krása okamžiku“ a jsme velmi rádi, že přitáhla pozornost takového množství lidiček. Kromě studentů školy přišlo dost rodičů a prarodičů vystavujících a další hosté. Všichni obdivovali kvalitu fotografií a zlepšení těch, kteří se této zálibě věnují. Potěšila nás i skutečnost, že vystavuje nezvykle vysoké číslo prváků, což je slibný výhled do budoucích let.
Všem vystavujícím děkujeme za účast a jejich oko pro „krásu okamžiku“ a věříme, že se budeme setkávat i v dalších letech.
Porota nakonec odměnila sladkostí každého vystavujícího, protože jejich úroveň byla letos skutečně vysoká. Ale každý z pěti členů poroty složené z paní ředitelky, pana zástupce, pana Műllera, paní Polterové a předsedy – fotografa – pana Husníka vyhlásil svoje „první místo“, za které vystavující získal ke sladkosti ještě knižní poukázku.
Odměněnými byli:
Eliška Procházková (E3) za fotku Dívka v obilí
Jakub Záhrubský (T1) za celou sadu fotek
Lucie Řezáčová (O4) za „celoživotní“ dílo (obvyklá věta pana Műllera :-)
Andrea Jonášová (E4) za krajinky s vodou, pro kterou má prostě oko
Předseda poroty odměnil Františka Wolfa (T1) za celou sadu fotek, ve které se zračí úžasný smysl pro detail.

Fotky z akce zde