Vzhledem k tomu, že naše země slaví v tomto roce významné jubileum, studenti 3. ročníků se na konci listopadu zapojili do projektu, jehož cílem bylo přiblížit významné Čechy, kteří naši zemi úspěšně reprezentovali v zahraničí.

Během projektu zpracovali životopisy osobností z oblasti kultury, vědy, architektury, sportu a obchodu. Práce na projektu proběhla v rámci výuky cizích jazyků – zejména angličtiny, němčiny a ruštiny.

Protože jednotlivé projekty byly opravdu povedené, po jejich instalaci na přenosné panely vznikla výstava, kde se i ostatní studenti a učitelé školy mohli dozvědět něco zajímavého o slavných Češích.

den ANJ 2018

Další fotografie z akce zde