Начните учить русский !!! Это легко !!!

V pátek 16. září 2016 žáci 1.ročníků, kteří se rozhodli pro studium ruského jazyka, navštívili Ruské středisko vědy a kultury v Praze.Žáci si prohlédli obě budovy centra , navštívili knihovnu a shlédli film o Rusku . Nejzajímavějším bodem programu však byla ukázková hodina výuky azbuky, která slibovala hravou formou naučit začátečníky trochu číst, mluvit i psát. Samozřejmě- získané vědomosti jsou jen zrníčkem písku toho, co se studenti budou muset v budoucnu naučit. Cílem hodiny však bylo dokázat nováčkům, že azbuka se dá zvládnout docela lehce a že věnovat se tomuto jazyku má smysl.

Centrum nabízí všem zájemcům o ruský jazyk možnost :

• navštěvovat jazykové kurzy
  • využívat služeb knihovny / knihy, časopisy, CD, filmy /
  • zdarma se účastnit bohatého kulturního programu, který tato instituce celoročně pořádá

Vyučující ruského jazyka