Vážení kolegové, milí studenti,

srdečně Vás zveme na krajské kolo Středoškolské odborné činnosti (SOČ), které se uskuteční

v úterý 24. dubna 2018 v naší škole.

Slavnostní zahájení proběhne v 9:00 hodin.

Program:
Prezence 7:30 – 8:50 h
Slavnostní zahájení 9:00 – 9:20 h
Obhajoby prací 9:30 – 12:45 h
Občerstvení průběžně
Oběd 11:30 – 13:30 h
Slavnostní zakončení 14:00 h

Plánek, jak se dostanete k nám do školy, najdete na našich webových stránkách www.sosik.cz ve složce Kontakt. V letošním roce nebudete hradit za soutěžící účastnický poplatek. Požádali jsme Krajský úřad, odbor KAP, o dotaci a obdrželi jsme ji.

Při obhajobách soutěžních prací Vašich studentů můžete počítat s následující didaktickou techni-kou: dataprojektor, PC, programové vybavení Microsoft Office 2010. Podrobnější informace o dalším softwarovém vybavení je možno konzultovat s Ing. Vladimírem Müllerem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vzhledem k vysokému počtu soutěžních prací upozorňujeme soutěžící, aby dodržovali ča-sový limit 15 minut na prezentaci své práce.

Zároveň Vás prosíme o zaslání krátké e-mailové zprávy, kolik žáků z Vaší školy na soutěž přijede (hlavně ze škol, kde u jedné práce je několik autorů), zda se žáky přijede pedagogický doprovod (pokud je to možné, uveďte do mailíku jeho jméno).

Věříme, že pro Vás bude pobyt v naší škole i v Kladně příjemný, přejeme Vám mnoho úspěchů a těšíme se na setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem


Ing. Eva Šimáčková v. r.
ředitelka

© 2016 Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kladno, Cyrila Boudy 2954