Pro účastníky přípravných kurzů k přijímacím zkouškám

Vážení žáci, účastníci přípravných kurzů k přijímacím zkouškám,

vzhledem k současné situaci, kdy není jasné, zda budou, či nebudou moci žáci do škol, musíme bohužel pokračování našich kurzů zrušit.

Určitě se intenzivně připravujete na přijímací zkoušky doma. Vzhledem k tomu, že máte mnohem více času, než kdybyste do školy chodili, je možné požadované dovednosti nacvičit. Věříme tedy, že vaše testy dopadnou lépe než v předchozích letech.

Jako náhradu za to, co neproběhlo, posíláme několik úloh z matematiky, které by byly řešeny v našich kurzech – viz příloha

A dále několik odkazů, kde najdete dobré příklady a úlohy na přípravu, přijímací zkoušky z předešlých let a testové úlohy včetně řešení.

http://www.diktatyapriklady.cz/priprava-na-prijimaci-zkousky/

https://zkousky-nanecisto.cz/9trida/online-testy

https://www.statniprijimacky.cz/

https://skolaposkole.cz/prijimaci-zkousky-ss/prijimaci-zkousky-kratke-testy

A ještě posíláme „Desatero“, tedy rady, kterými byste se měli řídit při přijímacích zkouškách.

Podle informací, které máme, by přijímací zkoušky měly proběhnout v první polovině června, bude pouze jeden termín. Podrobnější informace se dozvíte včas.

Vážení budoucí středoškoláci, ať se hlásíte na naši, nebo jinou školu, přejeme vám, aby přijímačky dopadly co nejlépe a abyste byli přijati tam, kam chcete.Máte-li jakýkoliv dotaz ke studiu na naší škole, kontaktujte nás, rádi poradíme.

RNDr. Václav Opatrný
ředitel