Plán na květen 2024
30. dubna – 3. května 2024 (úterý-pátek)
Sportovní kurz
- účast: třída S2A
- zajišťuje: Mgr. Maršík, ….
2.-5. května 2024
Státní maturita – didaktické testy
2.-3. května 2024
Zájezd do Berlína
- účast: 45 žáků
- zajišťují: Mgr. Andielová, Mgr. Kostjuková, Mgr. Kombercová
4. května 2024 (sobota)
Mezinárodní jazykové zkoušky z anglického jazyka
- čas: 8.00-17.00 h
- účast: přihlášení žáci
- zajišťuje: Mgr. Schveinertová
6.-9. května 2024 (pondělí-čtvrtek)
Sportovní kurz
- účast: třída S2B
- zajišťuje: Ing. Bláhová, Mgr. Kühn
7.-10. května 2024 (úterý-pátek)
Sportovní kurz – Malá Skála
- účast: třída O2
- zajišťuje: Mgr. Kombercová, Mgr. Eisová
13. května 2024 (pondělí večer)
KMD, Divadlo Bravo, představení „Národní sbírka zlozvyků“
- účast: 41 žáků
- zajišťuje: PaedDr. Lexová
13.-15. května 2024 (pondělí-středa)
Sportovní kurz
- účast: třída T2
- zajišťuje: PaedDr. Mgr. Čechová, Mgr. Procházka
13.-24. května 2024 (dva týdny)
Praxe
- třídy S3A, S3B
16. května 2024 (čtvrtek)
Projektový den + beseda s Milanem Šumným, podnikatel a ultraběžec
- účast: třídy E3, O3, 8.00-14.10 h
- beseda – aula; čas besedy: 8.45-10.25 h
- zajišťuje: Ing. Eberlová, Ing. Horáčková
20.-24. května 2024 (pondělí-pátek)
Maturitní zkoušky
- třída O4
- třída T4
20.-24. května 2023 (pondělí-pátek)
Praxe
- třídy O2, E3
20.-31. května 2023 (dva týdny)
Praxe
- třídy S2A, S2B
22. května 2024 (středa)
Oborový den – RUJ, NEJ, FRJ – Kladenské věžové domy
- účast: třída T2; čas: od 11.00 hodin
- zajišťují: Mgr. Dluhošová, Ing. Bálek
23. května 2024 (čtvrtek)
Exkurze Pražský hrad
- účast: třída S1B
- zajišťuje: Ing. arch. Šindelová
27.-31. května 2024 (pondělí-pátek)
Maturitní zkoušky
- třída E4
- třídy S4A, S4B
27.-31. května 2024 (pondělí-pátek)
Praxe
- třídy O3, T3
28. května 2024 (úterý)
Exkurze Pražský hrad
- účast: třída S1A
- zajišťuje: Ing. arch. Šindelová
30. května 2024 (čtvrtek)
Oborový den – RUJ, NEJ, FRJ – Kladenské věžové domy
- účast: třída E2; čas: od 11.30 hodin
- zajišťují: Mgr. Dluhošová, Ing. Bálek
31. května 2024 (pátek)
Oborový den – vodojem, TZB
- účast: třída S3B; čas: 8.00-14.00 h
- zajišťuje: Ing. Hnízdilová