Kroužky

ŠACHik – šachový kroužek

Jsi v šachu! Nedej se, braň se, přejdi do útoku!

Zakládáme na SOSIKU šachový kroužek – „ŠACHik“.  Zájemci se nahlásí buď osobně u p. Procházky, nebo je možno přihlásit se přes chat v TEAMS. Tam bude mít Šachik i hlavní sídlo.

Co lze očekávat a jak budeme fungovat?

Zábava, napětí, odreagování …šachové partie online, offline i tváří v tvář. Možnost mnoha soupeřů mnoha úrovní, podpora konzultací, můžeme vytvořit vlastní žebříček, turnaje atd. Vše záleží jen na podmínkách a naší domluvě. Předpokládané zahájení v neděli 17. 10. 2021 v 19:00 hod schůzkou na TEAMS.

Školní kapela

Ať je hudba tvůj lék, s touto skladbou válcovala kapela Lunetic tuzemské hitparády. Naše škola se s názvem tohoto hitu ztotožňuje, a proto před dvěma lety vznikla kapela s tematickým názvem: Sosíkovci, která je složena výhradně ze žáků školy. V současnosti máme deset členů a každým rokem přibývají. Dveře jsou otevřeny profesionálům, ale i začátečníkům, které hudba baví a chtějí se zapojit do většího školního projektu. Klavír, kytary, flétna, ukulele, viola, violoncello, housle – s těmito nástroji a v neposlední řadě zpěváky a zpěvačkami, si můžeš každou středu užít svůj lék. 

Nájdeš nás i na Instagramu, a to jako sosikovci1.

Těšíme se na Vás na Vánočním vystoupení  🙂

Na naši tvorbu se můžeš podívat zde:

První koncert pro veřejnost

Doba „covidová“

Vánoční koncert

Progamingový kroužek

PC hry se těší v posledních pár letech velké slávě, nejinak tomu je v tomto kroužku, kde žáci trénují a zlepšují se na kompetitivní akce. Pravidelně se účastníme středoškolských turnajů, ve kterých se umísťujeme na předních příčkách. Jedinou podmínkou je slušný prospěch a zcela nutné gentlemanské chování, které je primárním znakem sosíkovského progamingu. Naše síla tkví ve hře League of Legends, ale tým skládáme taktéž ve hře Valorant. Pokud už nechceš hrát sám, ale mít tým, který tě podrží, když to budeš potřebovat a zároveň reprezentovat svou školu, tak se neváhej přidat.

Odkaz na Facebookovou skupinu: https://www.facebook.com/groups/184369109542140/  

Sosik Gaming Club tě rád přivítá ve svých řadách 🙂