Plán na prosinec 2017


4.-15. prosince 2017
Ekonomická olympiáda
• účast: třídy OA a EL; v rámci výuky PEK formou online testu
• zajišťují: Ing. Horáčková, Ing. Urbánková, Ing. Segmüllerová


5. prosince 2017 (úterý)
Mikuláš


5. prosince 2017 (úterý)
Florbal – chlapci, Stochov
• účast: výběr žáků; zajišťuje: Mgr. Procházka


6.-19. prosince 2017
Hodnocení praktických maturitních prací
• stanoven rozpis pro žáky 4. ročníků


7. prosince 2017 (čtvrtek)
Mistr slova – finále
• aula; 1. vyučovací hodina
• třídy O4, O3, E1, S3, E3 (žáci z těchto tříd postoupili do finále)
• Lexová, Polterová, Růžková, Souček, Vostrá


7. prosince 2017 (čtvrtek)
Florbal – dívky, Stochov
• účast: výběr dívek; zajišťuje: Mgr. Procházka


8. prosince 2017 (pátek)
Olympiáda v ruském jazyce, školní kolo, písemná část
• účast: výběr žáků; 2. vyučovací hodina
• zajišťuje: Mgr. Dluhošová


8. prosince 2017 (pátek)
Florbal hoši, G2
• účast: výběr žáků; zajišťuje: Mgr. Procházka


 

12. prosince 2017 (úterý)
Nonstop čtení – oborový den ČJL
• aula; 1.-6. hodina
• účast: třídy S4, T4
• zajišťuje: Mgr. Polterová


12. prosince 2017 (úterý)
Olympiáda v anglickém jazyce, školní kolo, písemná část
• účast: výběr žáků; 1. vyučovací hodina
• zajišťuje: Mgr. Suková


13. prosince 2017 (středa)
Představení - The Bear Educational Theatre
• 9.00-10.00 h; účast 3. a 4. ročníky; představení „The History of England“, 80 Kč
• 10.40-11.50 h; účast 1. a 2. ročníky; představení „A Christmas Carol“, 80 Kč
• zajišťuje: M. Sedlmajerová


14. prosince 2017 (čtvrtek)
Projekt „Estetická dílna“
• aula; 1.-4. vyučovací hodina
• účast: třída O3 a třída 6.B z 10. ZŠ Kladno
• zajišťují: Mgr. Polterová, Mgr. Eisová


14. prosince 2017 (čtvrtek)
Exkurze – Výrobní závod Coca-cola
• účast: třída E3, E4 část
• zajišťují: Ing. Urbánková, Ing. Horáčková


15. prosince 2017 (pátek)
Olympiáda v německém jazyce, školní kolo, písemná část
• účast: výběr žáků; 4. vyučovací hodina
• zajišťuje: Mgr. Růžková


18. prosince 2017 (pondělí)
Oborový den ČJL, NEJ, RUJ
• účast: třída T3
• 1.-5. hodina – zajišťuje Mgr. Růžková
• 3. a 4. hodina – zajišťuje Mgr. Kostiuková


18. prosince 2017 (pondělí)
Oborový den ICT
• účast: třída E2
• zajišťují: Mgr. Sekerková, Mgr. Tichá


19. prosince 2017 (úterý)
Oborový den ICT
• účast: třída T2
• zajišťují: Mgr. Sekerková, Mgr. Tichá


20. prosince 2017 (středa)
Kino, Metropole Zličín
• účast: třídy O3, O4, T4, S4
• doprovod: Ing. Segmüllerová, Mgr. Tichá, Ing. Matějovičová, Mgr. Polterová


 

 

© 2016 Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kladno, Cyrila Boudy 2954