Plán na červen 2019

3. června 2019 (pondělí)

ESPAD – dotazníkové šetření
• účast: třída S1; 5. vyučovací hodina
• zajišťuje: Mgr. Procházka, M. Sedlmajerová, Mgr. Schveinertová


5. června 2019 (středa)
Exkurze City Center Praha
• účast: třída S3
• zajišťuje: Ing. Hnízdilová, Ing. Segmüllerová


5. června 2019 (středa)
STRETECH na ČVUT Praha
• účast: žáci z T3 (modeláři)
• zajišťuje: Ing. Bláhová


6. června 2019 (čtvrtek)
Přednáška „Poruchy hydroizolací“
• aula; čas: 10.30 h; účast: třídy S2, S3
• zajišťuje: Ing. Ksandrová


6. června 2019 (čtvrtek) – bude v kostele
Večery přátel krásné hudby


6. června 2019 (čtvrtek)
Zkouška na Sosíkovské hrátky
• aula; 7.- 9. hodina; třída T3 – vybraní žáci


7. června 2019 (pátek)
Zkouška na Sosíkovské hrátky
• aula; 5.-7. hodina; třída E3 – vybraní žáci


7. června 2019 (pátek)
Oborový den ČJL – Národní divadlo a Klementinum, Praha
• účast: třída E2
• zajišťují: Mgr. Pecháčková, Mgr. Souček


10. června 2019 (pondělí)
Zkouška na Sosíkovské hrátky
• aula; třída S3 – vybraní žáci


11. června 2019 (úterý)
Sosíkovské hrátky
• účast: třídy S3, T3 (vystupující žáci), E3 (celá)
• zajišťuje: Mgr. Polterová


12. června 2019 (středa)
Rada ředitele
• sborovna; čas: 14.05 h
• účast: předsedové předmětových komisí, výchovný poradce


14. června 2019 (pátek)
Exkurze Praha – Dům U Černé Matky Boží
• účast: třídy E2, T2
• zajišťují: Mgr. Polterová, Mgr. Souček


14.-27. června 2019 (10 dní)
Odborná praxe tříd O2, S2


17.-21. června 2019 (pondělí-pátek)
Vodácký kurz
• účast: výběr žáků 3. ročníků
• zajišťují: Mgr. Souček, Ing. Müller, Ing. Housarová


19. června 2019 (středa)
MŠ Píšťalka Kladno, vystoupení dětí
• aula; 10.00 h – zkouška; 16.00 h – vystoupení


21. června 2019 (pátek)
Exkurze do České národní banky
• účast: třída O3, E3
• zajišťuje: Ing. Horáčková, Mgr. Suková


24. června 2019 (pondělí)
Projekt „Poznej svoje město“
• účast: třída S1; čas: 1.-5. vyučovací hodina
• zajišťuje: Mgr. Polterová


24. června 2019 (pondělí)
Exkurze - Rekonstrukce kobek na Rašínově nábřeží
• účast: třída S3
• zajišťuje: Ing. Hnízdilová


24. června 2019 (pondělí)
Závěrečná klasifikační porada 1.-3. ročníků


25. června 2019 (úterý)
Národní památník – Vítkov
• účast: třídy S3, E3
• zajišťují: Mgr. Polterová, Mgr. Souček


25. června 2019 (úterý)
CANABA Nezvizdy, centrum vzorových domů
• účast: třídy S1 a T2 (část - stavaři)
• zajišťuje: Ing. Eberlová, Ing. Bláhová


25. června 2019 (úterý)
Exkurze do podzemí, Malá Amerika
• účast: třída O3
• zajišťují: Ing. Urbánková, PaedDr. Lexová


25. června 2019 (úterý)
Exkurze do státní vědecké knihovny - Romantický básník K.H.Mácha
• účast: třída O1
• zajišťují: Mgr. Fichtnerová


27. června 2019 (čtvrtek)

Festival polského filmu – „Jack Strong“
• kino Sokol; čas: 8.00-11.00 h; cena: 100,- Kč
• účast: všechny třídy (kromě O2, S2 – jsou na praxi)
• zajišťuje: Mgr. Souček


28. června 2019 (pátek)
Ukončení školního roku, vydání vysvědčení


 

© 2016 Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie Kladno, Cyrila Boudy 2954