Plán na duben 2024
25.-26. března 2024 (pondělí-úterý)
Zájezd – Krakov, Osvětim
- účast: třídy E1, T1, T2
- zajišťují: Mgr. Schveinertová, Ing. Urbánková, PaedDr. Mgr. Čechová, Ing. Slavík
8. dubna 2024 (pondělí večer)
KMD Praha, Národní divadlo, představení „Naši furianti“
- účast: 41 žáků
- zajišťuje: PaedDr. Lexová
9. dubna 2024 (úterý)
Svět kolem nás, „Indonésie – sopečná odysea“
- místo: aula; čas: 8.00-9.00 h
- účast: třídy O1, E1, T1
- zajišťuje: Mgr. Procházka
10. dubna 2024 (středa)
Projektová den „Bez předsudků“ – promítání a beseda, kino Sokol Kladno
- účast: třídy O2, E2, S2A, S2B
- zajišťuje: PaedDr. Lexová, Mgr. Kombercová, Mgr. Eisová, …..
11. dubna 2024 (čtvrtek)
Projektový den „Bez předsudků“ – promítání a beseda, kino Sokol Kladno
- účast: O1, E1, T1
- zajišťuje: Mgr. Kühn, …..
11. dubna 2024 (čtvrtek)
Soutěž Hala roku Junior, ČVUT Praha
- účast: 6 žáků
- zajišťují: Ing. Hnízdilová, Ing. Segmüllerová
12. dubna 2024 (pátek)
Přijímací zkoušky
12. dubna 2024 (pátek)
Maturitní písemné práce (profilové)
12. dubna 2024 (pátek)
Soutěž FAV STAV 2024, ZČU Plzeň
- účast: vybraní žáci
- zajišťuje: Ing. Barabáš
14. dubna 2024 (neděle)
Florbalový turnaj Subterra Cup – superfinále O2 Aréna
- účast: vybraní žáci
- zajišťuje: Mgr. Procházka
15. dubna 2024 (pondělí)
Přijímací zkoušky
15. dubna 2024 (pondělí)
Maturitní písemné práce (profilové)
16.-18. dubna 2024 (úterý-čtvrtek)
Sportovní kurz
- účast: třída O2
- zajišťuje: Mgr. Kombercová, ….
17. dubna 2024 (středa)
Čtvrtletní klasifikační porada pro 1.-3. ročníky, třídní schůzky
22.-24. dubna 2024 (pondělí-středa)
Sportovní kurz
- účast: třída E2
- zajišťuje: Ing. Horáčková, ….
23. dubna 2024 (úterý)
Juniorský maraton, Praha
- účast: výběr žáků
- zajišťuje: Mgr. Kühn
23. dubna 2024 (úterý)
Projektový den – ARCH, DEJ, ČJL, IT
- účast: třídy S1A, S1B
- zajišťují: Ing. arch. Šindelová, PaedDr. Mgr. Čechová
24. dubna 2024 (středa)
Úřad práce – přednáška
- místo: aula; čas: 2. vyučovací hodina
- účast: žáci 4. ročníků všech oborů
24. dubna 2024 (středa)
Workshop – Robotika v NTK Praha
- účast: T3 – 1. skupina
- zajišťuje: RNDr. Vichta
25. dubna 2024 (čtvrtek)
Workshop – Robotika v NTK Praha
- účast: T3 – 2. skupina
- zajišťuje: Mgr. Sekerková
25. dubna 2024 (čtvrtek)
Prezentace povolání realitního makléře Jakuba Bureše, M a M reality
- místo: aula; čas: 1. vyučovací hodina
- třídy: 3. ročníky
- zajišťuje: Mgr. Souček
26. dubna 2024 (pátek)
Krajské kolo SOČ, Kutná Hora
30. dubna – 3. května 2024 (úterý-pátek)
Sportovní kurz
- účast: třída S2A
- zajišťuje: Mgr. Maršík, ….